loading

Üçüncü Gözü Açmak ve Dengelemek


ÜÇÜNCÜ GÖZÜMÜZÜ AÇMAK VE DENGELEMEK:

*”Ruhsal alanı görmek güvenlidir.” diye kendinize olumlamaları tekrar tekrar söyleyin. Söylerken tedirgin olmayın korku hissetmeden güven içinde olun. Eğer korku gelirse bu sefer bununla ilgili gelen korkumu serbest bırakıyorum diye EFT tekniğini kullanabilirsiniz.

Temizlenmiş bir kuvars kristalini en çok kullandığınız elinize alın. Başınızın üstünden gelen beyaz ışığın kristalin içine doğru girdiğini imgeleyin. Bu beyaz ışığın kristalinizi kaplamış tüm negatif etkilerden temizlediğini düşünün.

Kristali en çok kullandığınız elinizle iki kaşınızın ortasının biraz üstüne doğru götürün. Orta parmağınızı üçüncü gözünüzü işaret edecek biçimde kristalin üzerine koyun. Yazı yazmakta kullanmadığınız diğer elinizi başınızın arka kısmında en yüksek yere koyun. Tepeniz olmasın.  En çok kullandığınız elinizin orta parmağından güçlü bir ışık kümesinin çıkarak üçüncü gözünüze doğru gittiğini imgeleyin. Diğer baskın olmayan elinizin de bu enerjiyi aldığını hissedin. Güç başınızın içinde ilerledikçe ve döndükçe ruhsal kirlilikleri de temizlemiş olursunuz. Süre normalde iki- üç dakikadır. Bu arada başınızın içinde basınç, karıncalanma, sıcaklık hissetmeniz normaldir. Bu durum enerjinin çalıştığını ve işlediğini gösterir.  Daha sonra kristali en çok kullandığınız elinizde tutmaya devam ederken sağ elinizi sağ kulağınızın üstüne, sol elinizi sol kulağınızın üstüne koyun. En çok kullandığınız elinizin orta parmağından beyaz bir ışığın çıktığını imgeleyin. Ve bu arada her iki elinizi de aynı anda başınızın arkasından en üst noktaya doğru kaydırın. Bu hareketi yedi kez yapın. Beyninizin bu bölümü farkındalık ve durugörü tarafıdır. Bu bölüm görüş akışınızı beyninizin görme bölümüne bağlar ve farkındalığınız daha çok açılır.

Temiz bir üçüncü göze sahip olmak durugörü olacağınızı garanti etmez. Üçüncü göz ve arkataraftaki lobla bağlantı kurmaya devam etmek gereklidir. O zaman projektörü çalışrırarark film izler gibi izleyebilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ GÖZÜ DENGELEMEK:

En çok kullandığınız elinizin orta parmağını fiziksel gözünüzün ortasına üçüncü gözünüzün olduğu yere kristali koyup üzerine orta parmağınızı koyun. Nefes alıp vermeye özen gösterin. Hafifçe kristali yukarı iterken üçüncü gözünüzün üzerinde şimdiye kadar oluşmuş olan kalkanları kaldırdığınızı hissedin. Bu uygulamayı da yedi kez yapın.Kalkanın kalktığını hissedene kadar devam edebilirsiniz.  Bu tekniği başkası üzerinde de uygulayabilirsiniz ancak önce kendinizin üçüncü gözünü temizlemiş olmalısınız.   Enerji uzmanı olan bu işte usta olan güvendiğiniz kişilere de yaptırabilirsiniz. Açık görüşlü birinin tekniği uygulaması,  uygulamanın gücünü daha da artıracaktır. Bu tekniği uyguladığınızda eğer hayal edemiyorum. İmgeleyemiyorum diyorsanız üçüncü gözünüz temizlendiği için bir duru görü olmasanız da daha canlı olarak hayal edebilecek ve rüyalarınızı net hatırlayabileceksiniz. Fotoğrafik hafızanız da daha güçlü olacaktır. Spiritüel olarak da lgınız daha açık ve fark eder yönde olacaktır.

Eğer bu tekniği uyguladığınız halde görüşleriniz zihinsel olarak net değilse olasılıkla korkularınız sizi engelliyordur. O zaman öncelikle korkularınız üzerine giderek EFT, Emomaster teknikleriyle önce korkularınızı serbest bırakmalısınız. Bu arada aşırı çaba sarf etmek de enerji blokajı yaratır. Aşırı çaba sarf etmek derken neyi kast ediyorum. Her türlü zorlayıcı hareket egodan kaynaklanır. Korkudan ileri gelir. O nedenle zorlamadan ancak olmasına izin vererek yapmalıdır.  “Benim görsel yanım güçlü ve derin görür, doğru algılarım.” Olumlamalarını da ilk başlarda kendinize inanmasanız da tekrar edin. Bir müddet sonra o inanç kalıplarınızı kırıp gerçekleri gören biri haline gelirsiniz.

Şimdi size işitmeyle ilgili teknik anlatacağım.

 KULAK ÇAKRASINI DENGELEMEK:

Kendi kendinize düşüncelerinizle veya başkaları tarafından sözlü olarak istemediğiniz sözlerle taciz edildiyseniz kulak çakranız negatif etkilerin birikmesiyle toksinlerle kirlenmiştir.

Şimdi size kulak çakranızı temizlemek için teknik vereceğim.

*Eğer sizi sözlü olarak taciz eden kişilerin isimlerini hatırlıyorsanız bir kağıda yazın. Kendi isminizi de yazın. Bu kağıdı içi su dolu bir kaba koyup serbest bırakmaya niyet ediyorum deyin. Buzdolabında suyu dondurun. Bu kabı en az üç ay dondurucuda tutun ve suyu daha sonra akıtın gitsin.

*Kulak çakrası baş bölgesinde iki kaşın üstünde iç tarafta mor- kırmızı renkte görünür. Saat yönünde dönen iki disk gibi düşünün ve oraya beyaz ışık demetleri gönderin. Tertemiz ve aydınlık olduğunu imgeleyin ne kadar aydınlık hayal ederseniz o kadar başarılı olursunuz. Bu tekniği günde bir kez veya ruhsal olarak tıkandığınızı hissettiğiniz zaman tekrarlayabilirsiniz.

*Duymak istemediğiniz frekansları yeniden açabilirsiniz.

Küçükken ebeveynlerinizin, öğretmenlerinizin, aile büyüklerinizin, arkadaşlarınızın veya kendinizin azarlamaya yönelik ses tonundan dolayı onların ses tonuna benzeyen frekanslara karşı kendinizi kapatmış olabilirsiniz. Bunlardan dolayı örneğin babanızın ses tonuna benzeyen bir sese karşı kapattıysanız kendi yüksek benliğinizin sesini de duyamazsınız. Şimdi sadece değişime niyet ederek dönüştürebilirsiniz çünkü farkındasınız. O sesi duymak için kapattığınız blokajlı alanı şimdi yeni bir niyetle tüm aralıklardaki sesleri duymaya niyet ederek açarsanız enerjik olarak daha da çok istediğiniz sesleri işitirsiniz.

Doğada kuş seslerini, yaprak hışırtılarını, denizin dalgasını, su sesini, çocuk kahkahalarını ve aldığınızın nefesin sesini  duymaya çalışın. Dikkatinizi onlara verin. Çevrenizde hoş olan sesleri duymaya çalışın. Böylece duymaya olan hassas tarafınızı genişletirsiniz.

Enerji kulaklarınızın ses frekansı arındıkça seslere karşı daha hassas olacağınızdan yüksek sesler sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Gürültülü müzikler, gürültülü ortamlar, yüksek sesle konuşan insanlar sizi rahatsız edebilir. Daha dingin sesleri ve ortamları tercih edebilirsiniz.

Enerji uzamanları, terapistler ve şifacılar hiç bir derdi olmayan insanlar değillerdir. Herkes insan ve kerkesin dünyada bir sınavı var ancak onlar daha çabuk farkına vararak o dertlerin ilahi yaşam amaçlarını engellemesine izin vermemesi için ne yapacağını bilen kişilerdir. Bunu gelen danışanlarına da yansıtabilmelidirler. Her şekilde enerji blokajlarını serbest bırakabilir ve dönüştürebiliriz yeter ki tekniğini öğrenmiş olalım. Bu iyileştirme teknikleri yaşamın her alanına önemli bir şekilde olumlu olarak etki edecek ve şifalandıracaktır.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right