loading

Sevgi Şahin Kimdir ?

Sevgi Şahin
Hakkında

İstanbul doğumlu olan Sevgi Şahin, üniversite eğitimini Davranış Bilimleri ve Psikoloji üzerine yaptı. Küçük yaşlardan itibaren ruhsal bilgiler ve enerji tekniklerine olan çekilimi, onun çeşitli eğitimler almasını ve enerji psikolojisiyle ilgilenmesini sağladı. Kendisi bu sevgi okyanusuna daldı ve sizleri de bu okyanusa davet ediyor. Enerji terapistliği ve yaşam koçluğunu birleştirerek bir ilke imza atan Şahin, enerji uygulamalarını 24 yıldır sürdürmektedir.

Kişilerin farkındalıklarının farkına varmalarını sağlayan Şahin, danışanlarına, bakış açılarını değiştirip olmak istedikleri yere rahatlıkla ve profesyonel yardım alarak ışıklı yolda ilerlemelerinde yol arkadaşlığı yapıyor. enerji ve yaşam koçluğunu birleştirerek uygulayan Sevgi Şahin, danışanlarının ruhsal, fiziksel, zihinsel, duygusal bedenlerinin iyileşmesine aracı olarak, şimdi oldukları yerden ulaşmak istedikleri yere çağın son sistem araçlarıyla hızlı, güvenilir, emin adımlarla ulaşmaları için onlarla birlikte bireysel seans ve grup çalışmalarıyla çalışıyor. Muhteşem farkındalık ve enerji kitaplarının yazarıdır.

The AMT – Association for Meridian & Energy Therapies ve Association for Comprehensive Energy Psychology derneğinin üyesi olup, Uluslararası GOE sertifikalı eğitimler vermektedir. Seminer, workshop, konferans ve grup çalışmaları yapmaktadır.

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right