loading

Misyonumuz

Sevgi Şahin Hakkında

Enerji Akademisi olarak ” bir insan değişir bin insan değişir” düşüncesini benimsiyor ve her bireyi eşsiz, mükemmel ve tam olarak değerlendiriyoruz. Kendisinde var olan bilgeliğini dışa yansıtmasında yardımcı olarak bilgiyi kullanmanın muhteşemliğini yaşamasını hedefliyoruz.

Enerji çalışmaları ve yaşam koçluğunu birleştirerek kişilerin ruhsal, bedensel, zihinsel, duygusal bedenlerinin iyileşmesini sağlayarak şimdi oldukları yerden ulaşmak istedikleri yere en son teknolojiyle icat edilmiş araçlarla gitmeleri gibi hızlı, güvenilir, emin adımlarla hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Bir insanın farkındalığı açılınca enerji düzeyinde bunu diğer kişilere de yayacaktır ve enerjisi güçlü insanlar arttıkça dünya için iyi şeyler yapan insanlar çoğalacak, dünya da size aynısını yansıtacaktır böylece dünyamızın güzelliğini ve gerçeğini algılayacağız.. Yaşantımızın amacını kavrayacağız.

Enerji Akademisi olarak misyonumuz kişilerin kendilerini kalıplarından ve prangalarından kurtararak kendilerine özgürce yaşayacakları alan yaratmalarını sağlamak ve hayatlarının altın anahtarını vermektir.

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right