loading

Healy

👉🏻Mucizevi healy frekans cihazını duydunuz mu?

HEALY FREKANS CİHAZI NEDİR?

Alman Time Viewer cihazının yepyeni ürünüdür.

Healy, kuantum teknolojisini içeren üstümüzde taşınabilir minik bir sağlık merkezidir.

Kendi kategorisinde tek ve son teknoloji cihazdır.

Kuantum Fiziği düzeyinde tüm olaylar olasılıklar tarafından kontrol edilir.

 

Princeton Üniversitesi ve diğer üniversitelerdeki PEAR Labaratuvarında Profesör Robert Jahn ve Brenda Dunne tarafından yapılan uzun süreli deneyler, bu tür olasılıkların çok uzak mesafelerde bile bilincin yardımıyla etkilenebileceğini göstermiştir.

İsviçreli psikolog C.G.Jung bireysel bilinçdışının kollektif bilinç alanıyla iletişim kurduğunu ilk bulan kişiydi.

Yüz yıllar önce Kuantum fiziğinin ilk kurucularından Neils Bohr “Kuantum fiziği sizi şaşırtmadıysa henüz anlamamışsınızdır.”

Enerji tarihinde büyük mucit olan Nicola Tesla “ Evrenin gizemini anlamak istiyorsanız enerji frekans ve titreşim cinsinden düşünün.”

Albert Einstein “ Evrende her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir.” demiştir.

Bir masanın, bir kupanın, güneş ve evrenlere kadar en küçük şeyden en büyük her şeyin bir enerji olduğunu kavradığımızda işte o zaman kuantum fiziğini kavramış oluruz.
Bugün teknolojinin geldiği nokta ise kuantum fiziğinin frekans cihazıyla giyilebilir sağlık cihazı olarak bize sunulmuş 35 gr civarı olan ve büyük işler yapan en büyük halidir.

Healy frekans cihazı teknoloji ile tıbbın birleşmesi sonucu oluşmuş fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel iyileşme sağlayan dijital bir tıp ürünüdür.

Özellikle tıpta yıllardır kullanılan frekans teknolojilerinin en gelişmiş son halidir ve bu haliyle bireysel kullanıma yönelik olarak taşınabilir bir cihazdır.
Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamalarla kumanda edilir. Healy yi akıllı telefon kullanan herkes kullanabilir.
Sağlığınızı korumak ve iyileşmek adına bireysel ve profesyonel kullanım için uygun son derece kullanımı kolay, yüksek teknoloji bir üründür.

Siz de böyle bir cihaza sahip olsaydınız hayatınızda ne gibi bir değişim olmasını isterdiniz?

Hic düsündünüz mü?
Söyle kücük, tasinabilir bir cihaz…
ve bu cihazda pek cok sey bir arada olsaydi!
Bütünsel olarak tamamen sağlıklı hissetseydiniz nasil olurdu?

Örneğin;
Hastane
Eczane
Laboratuar
Kür merkezi
Terapi merkezi
Fitness Studyo
Güzellik Salonu
Dogal destek ürünleri
Psikolog
Koçluk merkezi… Ve dahası.

Tüm bunlar birlikte ve istediğimiz zaman her yerde bize hizmet etseydi…

Peki böyle bir şey sizce mümkün mü?

Bilimsel Yaklaşım:

Alternatif doktorlar ve bilim adamları tarafından onlarca yıllık araştırma sırasında frekans uygulaması geliştirilmiştir.(Astronotlar icin)

Bu yöntemin güvenliği, kendi pratisyenlerimizin binlerce uygulaması ile doğrulanan birçok çalışma ve on yılların tecrübesiyle kanıtlanmıştır.

Özellikle iki bilim adamı, bu alandaki çalışmalarımızın temelini oluşturmuşlar.

Fazla akıllı…
Dışarıdan basit görünen Healy’nin
iç işleyişi çok fazladır.
Etkilerinin keyfine varmak için tüm bilimsel detayları anlamanıza gerek yok!

Healy’nin sağlığınıza hizmet etmek üzere işini yapması yeterli.

Bu durum, TV seyrederken yayinin size nasil geldigini bilmenize gerek olmadan tüm programlari izlemenize benzer!
Size ise keyfini sürmek kalir.

Gerçekler ve Rakamlar

●48 ÜLKEDE
● TimeWaver Information Field teknolojisi, 40’tan fazla
ülkede kullanılmaktadır.
●2500 TERAPİST 2000 DOKTOR
● Her gün 2.000’den fazla pratisyen TimeWaver ve Healy teknolojisini kullanıyor.
● 700.000 UYGULAMA
● TimeWaver ve Healy uzmanlik bilgisi ile müşterilere 700.000’den fazla uygulama yapılmıştır.

Güvenilirlik ve Kalite
● Batı dünyasında yaşamımızda elektrostimülasyon cihazları kadar kapsamlı bir şekilde düzenlenmiş olan yasal bir alan neredeyse yoktur.
● İnsan bedenine uygulanan her elektrikli cihaz, kullanım güvenliği ve etkinlik kanıtı ile ilgili kapsamlı, uzun ve karmaşık testlerden geçmelidir.
● Healy Alman malı , GmbH, elektrostimülasyon cihazları üretmek için ISO onaylıdır ve tüm gerekli testleri başarıyla geçmiştir. Sertifikalari her yil yenilenmektedir.

● Healy bir yaşam tarzıdır ve giyilebilir bir sağlıklı yaşam cihazıdır;
Kullanımı kolay, hesapli ve çok akıllıdır.
● Şimdi Healy ile dünyayı hep birlikte güzel frekanslarla değiştirelim mi?

Healy cihazı için formu doldurup gönderin sizi arayalım.

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sağlıklı Hücreler - Sağlıklı Bedenler

Hücre, vücudunuzun her organındaki en küçük yapı taşıdır. Her birinizin yaklaşık 70 trilyon hücresi vardır, yani 70 milyon milyon! Vücudunuzdaki hücre sayısı dünya nüfusunun 4.000 katı kadardır!

Hücreler elbette amaçlarına göre uzmanlaşmıştır, ancak hücrenin temel “modeli” her zaman aynıdır (bu arada bitkilerdekiler, hayvanlar ve insanlarınkine çok benzerdir).

Bir Model Olarak DNA

Vücudunuzdaki her hücre, DNA’da saklanan aynı tasarıma sahiptir.Her bir hücre yaklaşık 2 gigabayt veri hafızasına sahipken, her bir hücre tüm diğer vücut hücreleri için bu modeli içerir.

Genetik bilgiyi depolamak için bunların yaklaşık yüzde 3’ü kullanılır; hücrede kalan depolama alanının amacı büyük ölçüde açıklanmamıştır.

Bir cihazı birden fazla kişi kullanabilir mi?

Aile içinde zaten cep telefonundan kumanda edildiği için sorun olmazken bir arkadaşınıza, müşterinize ya da danışanınıza seans şeklinde kullanabilirsiniz. Healy uygulamanız dört farklı cep telefonunda kullanılabilir. 

Hücre Çekirdeği

Hücrelerinizin her birinin yapısı ve iç işleyişi büyük ölçüde aynıdır. Patron olarak hücre çekirdeği, enerji santralleri olarak mitokondri, enerji depolaması için ATP, bağırsak olarak endoplazmik retikulum, enzim üreticisi olarak Golgi cisimciği ve her şeyi bir arada tutan dış kabuk olarak hücre zarı bulunur. Her bir hücrenizin kendi metabolizması vardır: su, besin maddeleri ve oksijen içeri girmeli, metabolik ürünler de çıkmalıdır.

Hücre Metabolizması

Su ve besinlerin nasıl taşındığı ve metabolik ürünlerin nasıl dışarı atıldığı herkes tarafından iyi bilinmektedir. Hücrelerde bu taşıma işlemleri hücre zarı dediğimiz, yüzeyde bulunan açıklıklar vasıtasıyla gerçekleşir. Hücre zarında bulunan bu “vanalar” ihtiyaca göre açılıp kapanır. Bu mekanizma, gerilim potansiyeline, yani hücre içi ve hücreler arası boşluktaki voltaj farkına dayanır. Hücre metabolizmasından, bu potansiyelin doğru veya yanlış miktarı sorumludur.

Frekans Uygulama

Az önce bahsettiğimiz gibi, maddenin hücre içine ve dışına taşınması bir tür manyetik kontrollü valf mekanizması üzerinden işler.

Gerilim potansiyeli, yani hücrenin içindeki voltaj ile hücreler arasındaki voltaj arasındaki fark, (fizyolojik olarak) sağlıklı hücre metabolizmasından sorumludur.

Bizim görüşümüze göre, bu mekanizma frekansların vücutta birçok farklı amaçla uygulanabilmesinin nedenini açıklıyor.

Marcus Schmieke

Kurucu

1966 doğumlu Marcus Schmieke, Healy™’nin mucidi ve geliştiricisidir. Marcus yıllardır, herkesin frekans teknolojisinin olanaklarından kompakt ve basit bir şekilde faydalanmasını nasıl sağlayacağını düşünüyordu.

Herkesin günlük olarak rahatlıkla kullanabileceği kompakt, kolay ve pratik bir cihaz geliştirmeyi hayal ediyordu. Sıhhatimize göz kulak olan küçük bir arkadaş.

Nuno Nina

Pratisyen

Nuno Nina, Portekizli bir araştırmacı ve pratisyendir. Nuno, çoğu Portekiz’de olan yedi özel klinik işletmektedir. Çalışma alanı temel olarak frekans uygulamaları ve hücre biyolojisidir.

Binlerce müşteri sayesinde sahip olduğu tecrübesi ile araştırmalarının teorilerini ve bulgularını, 144.000 adetlik “Gold Frequencies [Altın Frekans]” adlı bir koleksiyon şeklinde bu projeye katmıştır.

İndir

Ücretsiz Healy uygulamasını, HealAdvisor uygulamasını ve HealAdvisor Analyse uygulamasını Google Play Store’dan veya Apple App Store’dan indirin. Bunları akıllı telefonunuza yükleyin ve kurulum talimatlarını takip edin.

Senkronize edin

Healy cihazınızı açın ve akıllı telefonunuzun Bluetooth bağlantısını etkinleştirin. Akıllı telefonunuzu Healy cihazınıza bağlamak için, Healy uygulamanızın size verdiği talimatları takip edin. Bu, tüm Healy programlarınıza ve uygulamalarınıza erişmenizi sağlayacaktır.

Başla

Healy uygulaması, Healy cihazınızdaki mevcut IMF programlarının bir listesini görüntüler. Tercih ettiğiniz bir programı seçin, program Healy donanımınıza iletilecektir ve yoğunluğu ayarlayabilirsiniz.
 

HEALY PAKETLERİ

Healy Gold

Healy Holistic

Healy Resonance

Healy Resonance Plus

Healy Professional

HEALY FREKANS CİHAZI NEREDE ÜRETİLDİ?

Healy, Alman menşeli olup 20 yıllık Time Waver markasının bir ürünüdür. Farklı kliniklerde 20 yıl boyunca alınan binlerce sonuç ile elde edilmiş birikimler, farklı rahatsızlıklar ve sağlığı koruma adına hazırlanmış talepler doğrultusunda oluşturulmuş programlar içerir.

 Taşınabilir, 35 gr. Ağırlığında giyilebilen sağlık cihazı  ve kolay kullanım olması nedeniyle  Avrupa,ABD ve Asya  piyasasında ciddi talep görmüştür. Türkiye de yeni kullanılmaktadır. Çok talep görmektedir.

CİHAZ TAM OLARAK NE İŞE YARAR?

Sağlığımızı korumak ya da var olan rahatsızlıkları düzeltmek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım ile gönderir.

Hücrelerimiz zaman içinde hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlar düzgün kullanıldığında hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesi sağlanır. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre kür olarak da programları kullanabilirsiniz. Kullanımı kişiye göre ve ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterir. Her kullandığınızda o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.

CİHAZ RADYASYON İÇERİR Mİ?

Cihaz, sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir özellik taşımaz.

CİHAZI KULLANMAK KOLAY MI?

Cihazı, akıllı telefonu kullanmayı bilen herkes kullanabilir. Aile büyüklerinin de rahatlıkla kullanmasını sağlayabilirsiniz. Cihaz, kendi şarj cihazı ile şarj olur. Taşınabilir ve giyilebilir olması sebebiyle ister .

yakanızda ister cebinizde, masanızda ya da yatağınızın başucunda bulundurarak günün her anında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor yaparken, yemek yaparken, dizi izlerken, araç sürerken, ders dinlerken size engel olmaz.

CİHAZDA BAŞKA HANGİ ÖZELLİKLER VAR?

Cihaz iki ayrı üniteden oluşur. Ayrıca profesyonel modülde koçluk programı da vardır. Cihazı boş bir cep telefonu olarak düşünebilirsiniz. İndirdiğiniz ya da satın aldığınız programları kullanabilirsiniz. Cihazın küçüklüğü sizi aldatmasın. Eskiden bir video kaset yaklaşık gram ağırlığında ve 15 cm boyunda iken şimdi küçük bir hafıza kartına yaklaşık yüzlerce film ve şarkıyı taşıyabilmektedir. Teknolojinin gelişimi doğrultusunda bu cihaz da çok geniş bir bilgi içermektedir. Kendi kategorisinde teknolojinin geldiği son noktadır.

HEALY DE YER ALAN BAZI PROGRAM MODÜLLERİ VE İÇERİKLERİNİN BAŞLIKLARI

 

1-ALTIN DÖNGÜ MODÜLÜ:

Bu modül de yer alan programların isimleri:

1.SAF (Pure)
2.DENGE (Balance)
3.VARLIK (Being)
4.RAHATLIK (Relax)
5.BIRAKMA (Release)
6.ENERJİ (Energy)
7.BAKIM (Care)

 

2.-FİBROMİYALJİ/MİGREN/AĞRI MODÜLÜ:

Bu modül deki programlar:

1- KRONİK AĞRI
2- KRONİK SIRT AĞRISI
3- DİŞ ÇENE LOKAL
4- EKLEM BÖLGESEL
5- MİGREN
6- UYKUSUZLUK
7- DEPRESYON
8- ENDİŞE

.

3.ÖĞRENME MODÜLÜ:

Sınava hazırlanan öğrencilerde, ileri yaşlarda hafıza sorunu yaşayan kişilerde en çok ihtiyaç duyulan modüldür. Hiperaktivitede ya da otizmli çocuklar için de bu modül tercih edilmektedir.

Bu modüldeki programlar:

 1. SINAV
  2.STRES
  3.ODAKLANMA
  4.HAFIZA
  5.KONSTRASYON AKUT 
  6.STRES AKUT
 2. RUHSAL DENGE MODÜLÜ:

8 farklı programdan oluşur. Depresyonda olanlar, sakinleştirici hap kullananlar, sigara bağımlılığı olanlar başta olmak üzere akıl sağlığımız ve bağımlılıklarımızı azaltma adına bu modülü ihtiyaca göre tercih edebilirsiniz. Olumlu düşünme, pozitif yaşam başta olmak üzere psikolojik sorunlarda en çok tercih edilen modüldür.

 1. MANEVİ GÜÇ
  2. DUYGUSAL ESENLİK
  3. İYİ HİSSETME SİST.
  4. GENEL MEMNUNİYET
  5.GENEL MEMNUNİYET AKUT
  6. MANEVİ BÜTÜNLÜK
  7.RUHSAL ESENLİK
  8. AKLİ DENGE AKUT

5.GÜZELLİK CİLT MODÜLÜ:

11 adet programdan oluşur. Daha çok kadınlar tercih etse ve güzellik merkezleri  satın alsa da saç programı erkekler tarafından daha çok kullanılmaktadır. 

Bu modüldeki programlar:

1- İÇ GÜZELLİK
2- SAÇLAR 
3- CİLT 
4- YAŞLANMA
5- TIRNAKLAR
6- CİLT ESNEKLİĞİ
7- YARALAR
8- AKNE (Cilt kirliliği sist.)
9- YARALAR LOKAL
10- YARA İZLERİ SİSTEMSEL
11- YARA İZLERİ DESTEK 

Ciltteki yara izlerinin daha hızlı iyileşmesini destekler, ayrıca bu modüldeki programlar kozmetik ürün seçiminizde ekonomik olarak daha satın alınabilir ürünler ile daha etkin sonuçlar almanızı sağlar.

 

6-BİOENERJETİK DENGE MODÜLÜ 1 :

12 adet programdan oluşan bu modülde yine en çok kullanılanlar arasındadır. 

1- BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ
2- SOĞUK (soğuk algınlığı)
3- ALERJİLER (aşırı duyarlılık)
4- GÖZLER
5- HORMONLAR
6- BAĞIRSAK
7- SİNİRLER
8- HAREKETLİLİK
9- DOLAŞIM SİSTEMİ
10- CİNSEL GÜÇ
11- MENOPOZ
12- ADET LOKAL

Özellikle bağışıklık ve soğuk algınlığı en çok ihtiyaç duyulan program iken menopoz sorunlarının azaltılması sürecinde gerekli olan program ile adet sorunlarının azaltılması için gerekli programda yer almaktadır. Erkeklerin en çok ihtiyaç duyduğu cinsel güç programı da bu setin içindedir. Tabii ki bağırsak, göz, sinir ve dolaşım sistemi programları da düşünüldüğünde bir hayli zengin bir modüldür.

7-BİOENERJETİK DENGE MODÜLÜ 2-

Bir öncekinin devamı olarak 12 adet farklı program bulunur. En çok kullanılan setlerin başında gelmektedir.

1-  BAĞIRSAK
2- BAKTERİLER
3- BADEMCİKLER
4- KARACİĞER
5- GIDA İNTOLERANSI
6- TOKSİNLER
7- BAŞ
8- PROSTAT
9- AKCİĞER
10-TİROİT
11- EKLEMLER KEMİKLER
12- SİYATİK BÖLGESEL

8-MERİDYENLER 1-MODÜLÜ

Bedeninizin meridyen sistemi düzeyinde ihtiyacınız olan programları içerir. 

1- ALERJİ
2- BAĞ DOKU
3- İDRAR TORBASI
4- KALIN BAĞIRSAK
5- İNCE BAĞIRSAK
6- YAĞ DEJENERASYONU
7- SAFRA KESESİ
8- EKLEMLER
9- CİLT
10-KALP

9-MERİDYENLER 2 MODÜLÜ:

Bir önceki modülün devamı niteliğindedir. Bedeninizin meridyen sistemi düzeyinde ihtiyacınız olan programları içerir. 

1- HORMON DENGESİ
2- DOLAŞIM SİSTEMİ
3- KARACİĞER
4- AKCİĞER
5- LENF SİSTEMİ
6- MİDE
7- DALAK PANKREAS
8- SİNİR MERİDYENİ
9- BÖBREKLER
10-ORGAN MERİDYENİ

10-ÇAKRALAR:

Çakralar özellikle enerji ile çalışanların tercih ettiği bir modül olup dileyen herkes satın alıp kullanabilir.

1- TAÇ ÇAKRA
2- 3.GÖZ ÇAKRA
3- BOĞAZ ÇAKRASI
4- KALP ÇAKRASI
5- KARIN ÇAKRASI
6- SAKRAL ÇAKRA
7- KÖK ÇAKRA

Çakraların her birinin bulunduğu bölgedeki hormon salınımını uyardığını ve bozulan sistemi dengelediğini hatırlayalım.Yaşam enerjisini alıp verdiğimiz alanlardır.

11-KORUMA PROGRAMLARI:

Hücresel bazda duyarlılık için sadece cihazla kullanılan, aparatlara ihtiyaç olmayan programlardır.

1- GENEL KORUMA
2- ELEKTRONİK DUYARLILIK
3- HÜCRE
4- ZİHİNSEL
5- JEOPATİ
6- GEZEGENLER
7- İNCELİKLİ
8- UYKU

Gezegenlerin olumsuz etkisinden kurtulmak için gezegen programı kullanılırken olumsuz enerjilerden ve gelebilecek tehlikelerden korunmak için GENEL KORUMA programı tercih edilir. Çok yönlü ve etkili bir modüldür.

12-MESLEK /UYKU MODÜLÜ:

Aşırı stresli işyerinde çalışanlar ve uyku sorunu yaşayanlar başta olmak üzere zihinsel denge ihtiyacı olanlar için tavsiye edilir.

1- OLUMLU DÜŞÜNCELER

2- SİNİRSEL DENGE
3- YORGUNLUK
4- AŞIRI ÇALIŞMA
5- AŞIRI STRES
6- AŞIRI ÇALIŞMA SİSTEMİ
7- UYKU SİSTEMİ
8- YATAKTA İSTİRAHAT
9- DÜZENLİ UYKU
10- HASSAS AKIM 

13-FITNESS MODÜLÜ:

Sporculara ve ağır çalışanlara tavsiye edilir.

1- AĞIRLIK
2- KAS
3- DOLAŞIM
4- PERFORMANS
5- GÜÇ
6- DAYANIKLILIK
7- REJENERASYON
8- DERİN RAHATLAMA

14-DEEP CYCLE/ DERİN DÖNGÜ MODÜLÜ:

 Tedavi sonrası destek ve tamamlayıcı programlar vardır. 

1-İLK UYGULAMA
2- İKİNCİ UYGULAMA
3- ÜÇÜNCÜ UYGULAMA
4- YAŞAM NEFESİ
5- BÜNYENİN TEMİZLENMESİ
6- SİNDİRİM
7- KÖKLERE GİTMEK
8- SERBEST AKIŞ
9- YENİLENME
10- BÖBREK KADINLAR
11- BÖBREKLER ERKEKLER
12- İÇ HUZUR

 

GÜNDE KAÇ PROGRAM KULLANMALIYIM?

Bazı programlar 20 dakika, bazıları 60 dakikadır. İlk ay günde düzenli 3-4 program kullanmaya çalışmanız önemlidir. Eğer kronik bir rahatsızlığınız yoksa her gün 3 ya da 4 program kullanarak devam edebilirsiniz. Bağımlılık yaratan bir şey değildir. 

YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Yan etkisi yoktur. Bazı durumlarda kullanılması önerilmez. Standart durumlar bu cihaz için de geçerlidir. 

-Hamileler

-Epilepsi hastaları

-Kalp pili bulunanlar

-Kemoterapi görenlere ( bir hafta önce ve bir hafta sonrasına kadar)  kullanılmaması önerilir.

SU İÇMEM GEREKLİ Mİ?

Günlük 2 lt.su tüketimi ideal olup seanslardan önce ve sonra 1’er su bardağı su içilmesi özellikle hücresel aktarım ve iletişim için önerilir.

HEALY CİHAZININ ANA FAYDALARI NELERDİR?

Kısaca sıralayacak olursak düzenli kullanımınızda:

1- ATP Üretimini (hücre enerji depolaması) %500’ler civarı artırarak hücre gençleşmesini sağlar.

2- Protein sentezlemesini %70’lerin üzerinde artırarak daha sağlıklı hücre oluşumunu sağlar.

3- Vücuda frekanslar vererek hücre gerilimi modeli doğrultusunda hücreleri ideal seviyeye dönüştürür. Bu da bozulan sağlığımızı geri kazanmamızı destekler.

4- Beslenmenizdeki bozukluklardan dolayı oluşan toksinlerin atılımını hızlandırarak daha kötüye gitmesini önler.

5- Kronik rahatsızlıkların iyileşmesinde size kullandığınız ilaçlar ya da takviyelerin yanında %500’lere varan destek sağlar.

6- Kullanımı gayet ekonomik olduğu için doğal bir hastaneye sahip olmuş olursunuz.

7- Gıda takviyesi kullanıyorsanız verimliliği artıracağı gibi daha az kullanarak da ödeyeceğiniz parayı amorte etmenizi sağlar.

8- Danışanlarınıza sadece sözel değil, doğrudan fayda sağlamış olursunuz.

9- Gereksiz yere ilaç kullanımının önüne geçmiş olursunuz.

10- Bedenimizin gerçek iyileştiricisinin yine bedenimiz olduğu gerçeği doğrultusunda ona ihtiyaç olduğu ortamı sağlamış olur. Örnek: Rutubetli bir bodrum katında yaşayan bir kişi sürekli solunum yolu rahatsızlıkları çekmekte ve ilaç kullanmakta olduğu halde iyileşememektedir. İşte frekans uygulaması rutubetin etkisini ortadan kaldırarak bedenin kendini inşasında ciddi bir katkı sağlamış olur.

11- Kronik rahatsızlıkların iyileşmesinde ciddi destek sağlar.

12- Psikolojik sorunlarda size doğal bir destek sağlar ve bunların bedeninizde oluşturacağı yan etkileri oldukça azaltır.

 

YANLIŞ PROGRAM KULLANINCA NE OLUR?

Yanlış program diye bir şey yoktur. Sizin ihtiyacınıza göre değişken frekanslar verir. Yola çıkmayacaksanız ya da özel bir gece geçirmeyecekseniz ama gece vakti enerji programını kullanırsanız sizi daha geç uyutur. 

Bağırsak sorununuz yoksa ve bu programı kullanırsanız sadece bağırsaklarınız güçlendirmiş olursunuz..

NEDEN HEALY CİHAZINI SATIN ALMALIYIM?

Öncelikle kendi sağlığınızı koruma, bozulan sağlığınızı geri getirme, aileniz için, çevreniz için,  enerji dolu ve  huzurlu yaşamak için , hastalarınız için, danışanlarınız için, öğrencileriniz için  ve eğer isterseniz  yeni bir iş alanına sahip olmak için healy yi kullanabilirsiniz.

BİR CİHAZI BİRDEN FAZLA KİŞİ KULLANABİLİR Mİ?

Aile içinde zaten cep telefonundan kumanda edildiği için sorun olmazken bir arkadaşınıza, müşterinize ya da danışanınıza seans şeklinde kullanabilirsiniz. Healy uygulamanız dört farklı cep telefonunda kullanılabilir.  Resonance, resonance plus  ve profesyonel modül paketinde istediğiniz kadar kişiyi kaydedebilir, analiz yapabilir, frekans gönderebilirsiniz. Ayrıca hayvanlara, bitkilere,  mekanlara, gruplara, organizasyonlara, iş yerlerine, güçlendirmek istediğiniz her konuya kayıt açıp çalışabilirsiniz. 

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right