loading

17 Mart 2018 Cumartesi Günü Yeni Ay


17 MART Cumartesi saat: 16.13 Yeniay zamanı…

Yeniay zamanları yenilik için uygundur. Yeni başlangıçlar zamanıdır. Bu yeniay zamanına baktığımızda yeniliğe kendimizden başlamak için güzel anlar var. Enerjiler bu yönde bizleri destekliyor. O halde bu fırsatı değerlendirebiliriz. Çünkü toplum bireylerden oluşur. Birey değişince toplum değişir. Eğer toplumsal olarak hoşlanmadığınız sözler, mesajlar, yorumlar okuyor ve bu sizi rahatsız ediyorsa o halde önce kendimize bakmamız gerekir. Duygularımıza, düşüncelerimize, etkilendiğimiz konulara, durumlara bakıp manevi alanlarımız üzerinde çalışmanın zamanı.

Ruhsal konularla ilgilenmek, enerji çalışmaları yapmak, meditasyon yapmak, bilinçaltı temizliği yapmak ve kendi içsel dünyamızda dolaşmak için bu uygun zamanları değerlendirmenizi ve farkındalığınızın artması için içsel olarak çalışmanızı öneriyorum.

Atalet halinde hissettiğiniz konular varsa yaratıcılığınızın artması için ruhsal konularda çalışmalar yapmak istediğiniz sonuçları size en hayırlısından getirecektir. Bunu kim yapacak? Siz yapacaksınız. Enerjiler sizi destekliyor.

Derin çalışmalar yapmak isterseniz profesyonellerden de destek alabilirsiniz. Eğitimlere katılabilirsiniz.

Yeter ki bir yerden içsel yolculuğunuza başlayın derim.

Sevgiyle kalın.

OL AN sizin ve bütünün en yüce hayrınıza Olsun.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right