loading

ENERJİ DALGALARI GELİR, GİDER…


Enerji dalgaları içinizden yeni bir enerji ve yeni bir bilgi frekansını geçirmek üzere  geçer.  Bunlar gök gürültüsünden önceki şimşek gibi bir durumdur.  Örneğin bir otobandan geçiyorsunuz ve ilerde kaza olmuş ondan önce trafik sıkışmıştır. İnsanlar huzursuz, endişeli, rahatsız edici davranışlar içine girmişlerdir. İlerde kaza olmuştur ve bunun hissi içindelerdir ancak farkında değillerdir. Böyle bir duruma örnek vermek gerekirse, yaşadığım durumlardan birini örnek vereyim.  1999 depreminden on gün önce  kalbimde bir sıkışıklık, içimde huzursuzluk anlam veremediğim farklı bir enerji sıkışıklığı oldu. Ne yaparsam yapayım içimde geçmeyen bir huzursuzluk vardı.  Daha sonra 1999 depremi oldu ve içimdeki o sıkıntı,  o sıkışmış enerji o gün bitti.

Çok sevdiğim bir arkadaşımın vefatını duymadan önce de bu hisleri yaşıyorum. Enerjiyi hisseden herkeste böyle durumlar olabilir.

Zihnimiz enerji bilgisini yorumlayamaz. Genellikle hatalı bir şekilde rahatsızlık hisseder ve bunun bizden kaynaklandığını zanneder. Bazen öfkenizin huzursuzluğunuzun ve endişenizin kaynağı siz değilsinizdir.  Dışarda olacak olan olaylara hissettiğiniz düşüncelerdir, duygulardır. Böyle bir enerji dalgası içinde kodlanmış olan bilgiyi anlamak için o dalgayı durdurmamız gerekmiyor olan olacaktır. Eğer dalganın içinizden geçip gitmesine izin verirseniz dalga hareket ederken o bilgileri içinizden indirip akıtabilirsiniz. Rahat edersiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken şudur. 

Bu sebepsiz üzüntümün,  bu sebepsiz endişemin kaynağı nedir?

Neden böyle bir hisse kapıldım?

Bunu vücudumun neresinde hissediyorum?

Bedeninizde hissettiğiniz o yere odaklanarak o enerjiyi tüm bedeninizden tamamen bitinceye kadar akıtmaktır.   O zaman bunu gereksiz yere düşünmekten ve huzursuzluktan kurtulacaksınız.

Diyeceksiniz ki, madem biliyordun 1999 depreminde niye yapmadın?

O yıllarda bu tekniği bilmiyordum.

Şimdi bu muhteşem tekniği uyguluyorum ve eğitimini de veriyorum. Hem kendime, hem danışanlarımda kullanıyorum.

Sonuç mu? Muhteşem. 

Sevgi Şahin

www.enerjiakademisi.com

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right