loading

EMOMASTER NEDIR?

EMOMASTER NEDIR?
Farkındalığımız açılınca iyi ya da kötü diye bir duygu yoktur. Hareket halinde olan veya olmayan enerji vardır. EMO Energy in Motion (Hareket Halindeki Enerji); olumsuz duygularımızı doğal ve etkili bir şekilde dönüştürebilmemiz için güçlü bir araç olmasının yanı sıra değişim, dönüşüm, yaratıcılık, olgunluk, bilinçlenme ve ruhsal olarak büyümek için de zengin bir altyapıya sahiptir. Bedenin bilgeliğini kullanarak blokajlarımızı dönüştürürüz ve bu durum kişiyi özgürleştirir.

Duygularını hissederek serbest bırakmak, duygu ve düşünce arasındaki ilişkiyi anlamak, işe yaramayan düşünce kalıbı ve inanç sistemlerini keşfetmek ve yerine yenilerini koymak, hücre hafızasındaki kayıtları dönüştürmek, enerji hakkında bilgilerini geliştirmek, enerji ile nasıl yaşanacağı konusunda derinleşmek isteyen herkesin çok faydalanacağı bir program. Sonuç, kişinin kendisiyle ve dünyayla olan bağlantısını derinleştirerek muhteşem farkındalık dolu bir gelişme sağlayabilmesidir.

Emomaster, Emotrance’ın genişletilmiş en yeni halidir. Emomaster, duygularımızı doğal ve etkili bir şekilde dönüşebilmemiz için Silvia Hartmann tarafından 2002’de geliştirilmiş bir altyapıdır.

Yaşam bizim için gergin bir hale gelir gelmez kendimize sadece şu soruyu soruyoruz: “Bu hissi bedenimin neresinde hissediyorum?” Bu hissin sadece tıkanmış bir enerji akışı olduğu anlayışıyla dikkatimizi soruna yöneltip niyetimizi de kullanarak enerji tıkanıklıklarını yumuşatıp tekrar akışa geçiriyoruz. Bu şekilde olumsuz duygularımızı da olumlu duygulara dönüştürüyoruz.

Senelerdir yaptığımız uygulamalarda duygularımızı dönüştürmeyi araştırdık ve yaşamın bize sunduğu enerjilerin içinde yolumuzu bulmaya, akışın devamlılığını sağlamaya gayret ettik.
Şifalanmak ve değisim, dönüşüm, yaratıcılık, olgunluk, bilinçlenme ve gelişmek için yaptık. Bu süreçte Emotrance’ın kendisi de genişledi ve Hareket Halindeki Enerji (Energy in MOtion) olarak Silvia Hartmann tarafından Nisan 2014’te İngiltere’de danışanlara sunulmaya başlandı.

Enerji çalışmalarını seven ve gelişmek, özgürleşmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir ve de öğrenebilir. Duygularını şifalandırmak, başkalarına bu konuda yardımcı olmak, enerji hakkında bilgilerini geliştirmek ve enerji ile nasıl yaşanacağı konusunda derinleşmek isteyen herkesin çok faydalanacağı bir program. Sonuçta kişinin kendisiyle ve dünyayla olan bağlantısını derinleştirerek daha hızlı bir manevi gelişme ve dönüşüm sağlayabilmesidir.

Eğitim ve detaylı bilgi için: info@enerjiakademisi.com

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right