loading

SEVGİ ŞİFASI


SEVGİ ŞİFASI

Kendini gerçek anlamda seven ve kabulde olan herkesin içinde sevgi tohumları filizlenir.

Buyurun şimdi bu tohumları birlikte canlandıralım.

Bedenimin içinde,  varlığımın merkezinde tükenmez bir sevgi kaynağı var.

Şimdi bu sevginin yüzeye çıkmasına izin veriyorum.

Sevgi yüreğimi, bedenimi, zihnimi, bilincimi, tüm varlığımı dolduruyor.

Benden çıkarak her yöne yayılıyor ve çoğalmış olarak bana geri dönüyor. Ne kadar çok sevgi verirsem, o kadar çok verebilecek bolluğa kavuşuyorum, çünkü sonsuz bir kaynağa sahibim.

Sevgiyi yaşamıma tamamıyla veriyorum.

Bu durum KENDİMİ MUTLU HİSSETMEMİ sağlıyor.

O benim içsel iyileşmemin bir ifadesidir. Kendimi seviyorum; bundan dolayı da bedenime sevgiyle bakıyorum. Onu sağlıklı  yiyecek ve içeceklerle besliyorum, onu sevgiyle giydirip kuşatıyorum ve bedenim de bana fışkıran canlılıkta güzel  sağlıklı  enerjiyle, sevgiyle karşılık veriyor. Kendimi seviyorum; bundan dolayı da tüm ihtiyaçlarımı karşılayan ve içinde yaşamaktan zevk aldığım, huzurlu bir evde oturuyorum. Odaları sevgi titreşimleriyle dolduruyorum ki ben de dahil olmak üzere içeri giren herkes bu sevgiyi hissetsin ve onunla beslensin. Kendimi seviyorum; bu yüzden, yapmaktan gerçekten zevk aldığım, yaratıcı yeteneklerimi kullanabildiğim, sevdiğim ve beni seven insanlarla birlikte çalıştığım, insanlar için yararlı bir şeyler yapabildiğim ve karşılığında doyum sağladığım keyifli  bir işte çalışıyorum. Kendimi seviyorum; Bunun için de insanlara karşı sevecen davranıyor ve onlar hakkında da öyle düşünüyorum; Çünkü verdiklerimin çoğalarak bana geri döneceğini biliyorum. Hayatıma yalnızca sevecen insanları çekiyorum. Çünkü onlar benim varlığımın aynasıdırlar.

Kendimi seviyorum; bu yüzden de geçmişi ve tüm geçmiş deneyimleri bağışlıyor ve onları geride serbest bırakıyorum; Şimdi özgürüm.

Kendimi seviyorum; bundan dolayı da bütünüyle AN da yaşıyorum. Geleceğimin aydınlık, mutlu ve güvenli olduğunu bilerek her anın kıymetini bilerek yaşıyorum; Çünkü ben yaşamın  sevgili çocuğuyum ve yaşam şimdi, sonsuza dek beni sevgiyle sarıp destekliyor ve koruyor.?
Bu mesajı okuyarak varlığınızı onurlandırabilirsiniz…

SEVGİ günümüz kutlu OLsun.

Sevgiyle kalın.?

Sevgi Şahin

www.enerjiakademisi.com

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right