loading

Enerjiniz Sizi Anlatıyor!


Değerli dostlarım, uzun zamandır yazılarımı bekleyen ve neden yazılarınızı daha sık paylaşmıyorsunuz diyen enerji akademisi üyelerimiz bu yazı siz değerli dostlar için…

Sevgimle
Sevgi Şahin

Enerjiniz Sizi Anlatıyor

Tüm fiziksel bedenimizi çevreleyen elektromanyetik alanımız olan ışığımız olduğunu biliyoruz. Bu devirde elektromanyetik alanı yani aurayı artık pek çok kişi biliyor özellikle siz üyelerimiz çok iyi biliyorsunuz. Elektromanyetik alanımız, auramız dediğimiz alanımızdır. Genişleyip, daralarak canlının ışığı buradan yayılır. Her şeyin ışığı enerjisi kadardır. Işığınız parlıyorsa çok etkileyici ve çekici olabilirsiniz. Sizin yakınınızda bulunanlar kendilerini sizin yanınızda rahat ve huzurlu hissederler.

Bizi çevreleyen, kalkan görevi gören ışığımızı hiçe sayarak hareket etmek enerji alanımızda büyük kaos yaratır. Ruhsal olarak gelişmiş kişinin varlığı sevgi ve barış doludur. Varlığınız henüz yeterli enerjiyle dolu değilse ışığınızın kendinize de, çevrenize de faydası yoktur. Fiziksel bedenimizin elektrik ve kimya kadar spiritüel olduğunu biliyoruz. Sinir yollarıyla taşınan tüm bilgiler elektrik olarak iletkendir. Kimya olarak değişim, dönüşüm sağlar. Ruhsal olarak içten dışa doğru her alanımızda enerji yayılır. Auranız fiziksel organlarımız gibi dokunduğumuz ve herkesin gördüğü bir organ değildir. Enerjisel olarak hissettiğimiz bedenimizi çepeçevre saran kalkanımızdır. Çakralar dediğimiz enerji aldığımız oksijen tekerlekleri auranızda etkilidir. Eğer yedi ana çakranız temizse , yeterli enerjiyi alıp veriyorsa, birbirleriyle dengeliyse auranızın ışığı düzgündür. Fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel olarak hastaysanız auranızda çukurlar oluşur. Enerjiniz donuktur. Aurada yırtık, ve boşluklar oluşur. Bu ise her tür enerjiye açık olduğunuzu gösterir. Düşük enerjili varlıklar böyle auraları sever ve orada gizlenmek isterler. Enerjimizi yükseltmek o denli önemlidir.

Bir insanın söylediğinden çok, söylemediklerine dikkat ederim. Bunun bir yolu da auralarını değerlendirmemdir. Çünkü insanların ışığı yalan söylemez. Riya nedir bilmez. Auranın şekli, düzgünlüğü, parlaklığı o kişi hakkında gerekli bilgiyi verir.

Kişinin enerjisi tüm bedende şifalı ve akışta olursa o bedene hastalık gelmez. Dolayısıyla sağlıklı her birey aurasını da temiz tutmalı. Kalkanınız güçlüyse size hiçbir güç tesir edemez. Bazen şöyle insanlarla karşılaşırsınız, kendisi baktığınızda fiziksel olarak çok güzel ancak o kişide eksik bir şeyler hissedersiniz, sizi çekmez. Bazen de fiziksel olarak güzel bulmazsınız ancak size iyi gelen bir şeyler hissedersiniz. Bunlar o kişinin yaydığı enerjiyle ilgilidir.

Canlıların aurası vardır da cansızların yok mu? Elbette canlı, cansız yaratılmış her yaratımın bir aurası vardır. Cansızların aurası canlılara göre daha kısıtlıdır.

Enerji uygulamalarında aura şifalandırması da bunlardan biri, meditasyon yapmak, berrak, olumlu bir zihine sahip olmak, güzel düşünmek kişinin aurasını genişletir ve parlatır. Böyle birinin yakınındaysanız ondan gelen enerji bulunduğu çevreye şifa verir, arındırır.

Enerji bedenlerimiz birbiriyle iletişim halindedir. Özellikle toplu olarak bulunan yerlere iç içe geçmiş durumdadır. Eğer auranız güçlü değilse, güçlü olanın yayılımından etkilenirsiniz. Bu negatif ya da pozitif olabilir. Korunmak için auranın temizliği, koruma altına alınması ve güzel düşüncelerle hayata olumlu bakmak yaşamınıza güzellikleri getirir.

Auranın rengi kişinin ruh durumuna göre değişim gösterir. Kızgın, öfkeli birinin aurası kırmızı , şifacı birinin aurası yeşil, ruhsal olarak gelişmekte olan birinin aurası sarı olur…Burada düşünceler önemli. Düşünceler her şeyin başlangıcı olduğu gibi auramızı da etkiler. Stabil değildir. Değişim gösterir.

Ruhumuz evrenle birdir. Dolayısıyla evrende olan her şey bizimle bağlantıdadır. Yaşamınızda her ne oluyorsa öğrenmeniz için oluyor. Çünkü zaten muhteşem yaratılmışsınız. Yeterli olduğunuzu anlamanız için deneyimler gelir. Bu deneyimler acı ve üzüntü olarak adlandırdığımız haliyle de gelebilir. Tüm olanlar anlamız ve öğrenmemiz aynı zamanda tekamül etmemiz içindir. Farkında olun ve tamamlanın.

Zihninizi ve egonuzu terbiye edebilirsiniz, farkında olarak zihninizi devre dışı bırakın ve kabule geçin o vakit yaratıcı güçle bir olursunuz, bağlantıda olursunuz. Ruhunuz ve enerji alanınız değişim ve dönüşüm için hazır beklemektedir. Sizin onayınız olmadan dönüşüm beklenmemelidir.

Yaşam oyununda ruhsal öğretileri deneyimlemek için bir bedene ihtiyacımız var. Fiziksel bedenimiz bizim dünya yaşamımızda evimizdir. O eve güzel ve temiz bakmalıyız.

Tüm enerji bedenlerimiz iç içe geçmiş görünmeyen bedenler gibidir. Onları anlamamız ve öğrenmemiz bilgi ve tecrübeyle mümkündür. Ancak ruhumuz ve bilinçaltımız her şeyi bilen bilge tarafımızdır. Işıldamak için o bilge taraflarımızı parlatmamız, enerji farkındalığı ile olur. Sonsuz mutluluk dediğimiz huzurlu alan o vakit olur.

İnsanoğlu olarak bedenimiz son derece ustaca yaratılmıştır. Ondan daha ihtişamlı ve özellikli bir canlı daha yoktur. Bir o kadar da karmaşıktır. İnsan kadar muhteşem bir yaratım dünya var olduğundan itibaren yaratılmamıştır. Tüm insanoğlu için bir anahtar vardır o da ENERJİ…

Enerji teknikleri , kendi yolumuzu aydınlatabilmemiz için bize yardımcı araçlardır. Meditasyon yapmakta ruhu besleyen gıdadır. Meditasyon ve enerji uygulamalarıyla insanların gizemli bir şekilde, gerçek hayatlarında görünür olarak şifa bulduğunu gördüm. Bu uygulamalar derinini incelediğinizde yüzyıllardır kadim bilgelikten gelen bilgilerin yayılması ve faydalı görülmesiyle devam etmiştir. Değilse bir yerde tıkanır ve devam etmezdi.

Enerji dolu ve sağlıklı olmak için, bedenlerimizi onurlandıralım. Sağlıklı beslenelim, ruhumuzu besleyelim, duygularımızı şifalandıralım, düşüncelerimizi güzelleştirelim, doğal su içelim, sevgi verelim, aşk verelim, güzel düşünelim, bol oksijen alalım, dürüst ve saygılı olalım. Fiziksel bedenimiz o zaman bize misafirperver bir ev sahibi olarak davranır. Her şey bizde başlıyor, bizde bitiyor. Böylece kimseyi de suçlamamış oluruz. Başkalarını suçlamak egonun en kolay kaçış yoludur önce dönüp kendimize bakmalıyız.

Dünyada hiçbir başarı insanın kendi bedeninde hissettiği sağlığın ve huzurun değeri kadar kıymetli olamaz. O nedenle kendimizi sevelim. Değişim ve gelişime açık olalım.

Yaşamımızda her şey kolayca olsun istiyoruz. Bir mucize ilaç olsa da onu aldığımızda hayatımız değişse diyoruz. Henüz böyle bir ilaç keşfedilmedi. En büyük mucize farkı fark etmektir. Enerji çalışmaları acılarınızı, iyileştirecek güçte şifa çalışmalarıdır. Hazır olduğunuzda önünüze gelir, seçim yapmak sizin tercihinizdir. Yaşamınızın herhangi bir alanında iyileşmeye ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulamalara başlayarak farkındalığınızı, kendi özünüzle tanıştırabilirsiniz. Kendinize izin verebilirsiniz.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right