loading

“Enerji devriminizi yapın hayatınız değişsin!”

Sevgi Şahin

Latince anlamı nazikçe hareket eden hava,havanın nefesi,ve ışık anlamındadır. Aura fiziksel bedeni çevreleyen bir enerji alanıdır.Eterik aura,duygusal aura, zihinsel aura, astral aura, ruhsal auradan oluşmaktadır. İnsanların genellikle görebildiği aura eterik auradır. Değişik renklerde görülebilir. Auranın rengi insanın fiziksel ve ruhsal durumuna göre değişebilir. Aura maddeyi çevreleyen elektromanyetik alandır.
Aura bitkilerde,hayvanlarda ve taşlarda da bulunur. Atom yapısı olan her şeyin bir aurası vardır. Hücrelerimizin de aurası vardır. Auramız biz büyüdükçe bizimle birlikte büyür. Bu ne demektir? Yaşadığımız birliktelikler, eğitim, iş, ve farkındalığın kazanılması hepsi auramız üzerinde enerjileri bulunmaktadır.

Canlı maddenin atomları, cansız maddelerin atomlarından daha aktiftir ve titreşimleri daha yüksektir. Bu nedenle enerji alanları, yani auraları daha kolay görülebilir. Auranın resmi Semyon Kirlian Rus deneycisi tarafından yapılan fotoğraf makinesi kanalıyla çekilebilmektedir. Bu sistemin adı literatürde Kirlian fotoğraf tekniği olarak kullanılmaktadır. Auranın bulunduğu atmosferdeki beyaz ışığı çekerek renklere ayrıştırıp insan bedeninde varolan güç merkezlerine iletilmektedir. Bu güç merkezleri çakradır. Auranın rengi o andaki fizik ve ruh durumuyla ilgilidir. Auramız ne kadar güçlü olursa o anlamda sağlıklı, pozitif enerji yüklü oluruz.Aurası güçlü kişiler etrafında huzur ve mutluluk hissi uyandırırlar.ÇİFT ETERİK ALAN Aura katmanları arasındaki ve katmanlar arası uyumu sağlamakta aracı alandır.

Şifa Teknikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right