loading

3 Aralık Saat 18.47 Dolunay Zamanı


3 ARALIK SAAT 18.47 İKİZLER BURCUNDA DOLUNAY ZAMANI

Dolunay enerjilerini incelediğimizde oldukça yoğun enerjilerin olduğu bir dolunay zamanı yaşayacağız.

Yeniay zamanıyla başlayan niyetlerimiz olgunlaşmaya başladı. 

İkizler burcunun enerjisiyle oldukça hareketli günler bizi bekliyor. Dolunay zamanının etkisiyle gizli saklı dediğimiz şeyler ortaya çıkabilir.

Bu ay daha çok seyahat edebiliriz. Hareket halinde olacağız aynı zamanda eğitim ve öğretimde değişimler söz konusu.

Merkür 3 Aralık itibariyle geri gidiyor bazıları için şans, bazıları için yaramaz çocukluk yapabilir. 24 Aralık tarihine kadar Merkür gerilemesi devam ediyor.  Ay sonuna kadar da etkisi sürer. Sınavlarımız zorlu dönüşümlerle sınanabilir, bu nedenle kaygı duyabiliriz ancak uygulayacağımız enerji çalışmalarıyla etkisini azaltıp yok edebiliriz. Kırgınlıklarımızı sevgi ve barışa dönüştürebiliriz. 

 Merkür beklemediğiniz dönüşümleri de yaşamınıza getirecek enerji etkisine sahiptir. Güven sürecinde olduğumuzdan önemli konularda karar vermek, imza atmak için Ocak ayını beklemek daha iyi olur. Önceden belirlediğiniz ve anlaştığınız  konular varsa onlar için imza atabilirsiniz. Riskli girişimler için uygun zaman değildir. Ancak olumlu tarafı da var. Geçmiş yıllarda hakkınız olan ancak alamadığınız başarı ve ödülleri bu dönem alabilirsiniz.

Hayatımızı yöneten sınanmalarımız bizi kendimizle yüzleşmeye götürebilir. İletişimde konuşmalarımıza dikkat edip olumlu düşünüp değerlendirelim ve aydınlığa çıkalım derim.

Sağlık konusunda boğaz bölgemize dikkat etmeli ve  boğaz bölgemizi koruyucu tedaviler ile enerji çalışmaları yapabiliriz.

Yaşadığınız yeri temizleyip arınmaya niyet ederek düzenli olmaya gayret ediniz. Düzenlerken de hayatınızın iyi gitmeyen yönlerinin düzene girdiğini imgeleyin. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım ederek maddi olarak hem onları hem de geri yansıması olarak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Dilerim tüm problem gördüğünüz şeyler  çözüme dönüşsün.

Bugün ve özellikle ay sonuna kadar çokça enerji uygulamaları yapabilirsiniz. Kendinizi enerji uygulamalarıyla rahatlatıp sakinleştirebilirsiniz. Tüm enerjiler öncelikle en yüce hayrınıza olsun. 

Bireysel gelişim yolunda kendinizi önemsemenizi ve kendi ruhunuza yatırım yapmanızı öneririm.

OL AN bütünün en yüce hayrına Olsun…

Ve de Oldu…

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right