loading

19 Ekim Perşembe Günü Yeni Ay Zamanı


19 Ekim 2017 perşembe günü saat 22:12 de Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay enerjisinin etkilerine çok da kafamızı karıştırmadan şöyle bakarsak öncelikle dengede ve merkezimizde kalmamız gereken bir Yeni Ay zamanı.
Bu Yeni Ay zamanında ben ve biz demek arasında kalabiliriz. Yeni Ay enerjilerini Kasım ın ilk haftasına kadar hissedeceğiz.
Değişim, dönüşüm zamanı. Eğer yaşadığınız durumlar, olaylar olumsuz gibi görünürse ilerde iyi ki olmamış diyebileceğinizi de hatırlayın. O nedenle olayların etkilerini büyütmeden farkındalığınızı açmaya ve enerjinizi yükseltmeye çalışın.
İlişkiler ön planda sorgulanıyor. Bilinçaltına attığımız görmek istemediğimiz ve ilişkilerle ilgili güvensizlikler tedirginlikler su yüzüne çıkabilir. Bu nedenle önce kendinizle yüzleşin.Hangi konuda olursa olsun korkularınızı, bastırılmış duygularınızı serbest bırakın.
Yeni oluşumların başladığı, tohumların ekildiği zamanlar.
Özetle bu Yeni Ay zamanında kendinizle çalışın. Geçmişi serbest bırakıp, geleceğe yelken açmak isteyenler haydi şimdi tam zamanı. Meditasyon, dua, enerji uygulamaları Yeni Ay enerjisiyle birleşince muhteşem neticeler verir o nedenle ilişkilerinizi ve kendinizi iyi yönetin.
OL AN her şey bütünün en yüce hayrına OLsun.

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right