loading

SIKÇA SORULAN SORULAR

bilincaltıteknikleri

Her yaşta kişiye uygulanır. 6 yaşından küçükse ebeveyn üzerinden tapping yaparak şifalandırabiliriz.


* Modern Enerji Teknikleri nedir? Kimlere uygulanır?

Modern enerji teknikleri merkezi İngiltere’de olan Enerjistler Birliği tarafından geliştirilmiş yeni geliştirilmiş enerji tekniklerdir. Akıl sağlığı yerinde olan herkese uygulanabilir.

*Modern enerji Teknikleri hangi alanlarda kullanılır?

Modern enerji teknikleri bütün rahatsızlıklarda kullanılır. Çünkü fiziksel beden rahatsızlanmadan önce enerji bedeni rahatsızlanır ve sistemin enerjisi tükenme noktasına kadar inebilir. Bu durumda birçok kişinin kendi yaşadığı ve genetik olarak getirdiği mirasla da rahatsızlıklar başlayabilir. Fiziksel rahatsızlıklar, psikolojik rahatsızlar, duygusal rahatsızlıklar hepsi olabilir. Örneğin; depresyon, kaygı bozukluğu, belirsizik, öfke, panik atak, migren, sinüzit, obezite, bağımlılık, başarı, OKB, yüklediğimiz anlamlar, aynı şeyleri sürekli yaşamak, tutunduklarımız,  vb. dışında bütün rahatsızlıklarda kullanılır. Burada kişinin enerji sistemiyle çalışarak enerjisini iyileştiriyoruz ve -10 dan +10 seviyesine kadar enerjisini yükseltiyoruz. Enerji sistemi düzelince yaşamdan alması gereken ödülleri ve şifayı kişi almaya başlıyor.

*Enerji tekniklerinin yan etkisi var mı?

enerSUE skalası kişinin enerji durumunu gösteren bir ölçek. İlk geldiğinde kendisini kaç puanda  hissettiğini ve seanstan sonra enerji bedeniyle çalıştıktan sonra kaç puana yükseldiğini anlamamızı ve danışanın da bunu kendisinin hissetmesini sağlayan danışanın mantığını da ikna eden bir ölçme yöntemi.ji teknikleri
SUE SKALASI NEDİR?

Hiçbir yan etkisi yok. Çünkü biz fiziksel bedeni etkileyen ilaçlar kullanmıyoruz ve kişinin anne karnından başlayarak o ana kadar getirdiği duygu ve enerji durumlarıyla ilgilenip enerji bedenindeki blokajları çözüyoruz ve enerji bedeniyle çalışıyoruz.

*SUE skalası nedir?

SUE skalası kişinin enerji durumunu gösteren bir ölçek. İlk geldiğinde kendisini kaç puanda  hissettiğini ve seanstan sonra enerji bedeniyle çalıştıktan sonra kaç puana yükseldiğini anlamamızı ve danışanın da bunu kendisinin hissetmesini sağlayan danışanın mantığını da ikna eden bir ölçme yöntemi.

*Yaş sınırlaması var mı?

Her yaşta kişiye uygulanır. 6 yaşından küçükse ebeveyn üzerinden tapping yaparak şifalandırabiliriz.

*Enerji terapisti ne yapar?

Enerji terapisti, enerji tekniklerinin eğitimini almış, tecrübesiyle kendisini geliştirmiş kişilere verilen ünvandır. Enerji tekniklerini kişiye özel ve yerinde, doğru bir şekilde uygulayarak kişinin son model araçla ulaşması gereken yere hızlı ve güvenilir bir şekilde gitmesi gibi  etki sağlayan enerji tekniklerinin  uzmanıdır.

Duyurular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right