loading

Bireylerin anne karnında başlayarak yıllar içinde bilinçaltında depoladıkları veya genetik mirasla getirdikleri ancak bugün yaşantılarını istemedikleri şekilde yaşamalarına neden olan ruhsal, zihinsel, duygusal, fiziksel blokajların, tıkanıklıkların temizlenmesinde etkilidir.Enerji rezonansı ile bireyin kendine özgü enerji tıkanıklıkları ile ilgili çalışılır. Böylece kişinin genetik, geçmiş, şimdi ve gelecekle ilgili sorunlarında yardımcı olarak, enerjisini dengeleyerek hayatının daha kolay ve sevgiyle yaşanır hale gelmesi sağlanır.

“Enerji Rezonansı” Sevgi Şahinin uyguladığı bir tekniktir, İzinsiz başka çalışmaların içinde ve “enerji rezonansı” ismi kullanılamaz.

Enerji Rezonansı uygulanan birey seanslarla birlikte değişimi fark etmeye başlar. Seanslar bittikten sonra kendi enerji rezonansının yükseldiğini fark eder, yaşamındaki dönüşümü beraberinde gelişimi fark eder.

Uygulamada özgüven, zihinsel detoks, kendini ifade etme, karar verme yetisinin güçlenmesi, empati, farkındalık… vb. çalışmalardan bazılarıdır. Her bireye ayrı ve özel çalışılır.

Enerji Rezonansı bireye ne kazandırır?

Enerji alanında yapılan detoksla yaşamındaki tıkanık yerler açıldığı için daha net bakış açısına sahip olur. Doğru ve işine yarayan kararlar vermeyi öğrenir. Kendine güvenen, kendi değerinin farkına varan, yaşama sevincini kazanmış, mutlu, güler yüzlü, neşeli, kendini ifade eden, …vb. bireyin ihtiyacı olan olgulara nasıl sahip olacağını öğrenir.

Enerji Rezonansında bireyin hayatının geri kalanını mutlu ve var olarak sürdürmesi adına işine yaramayan davranışlardan, enerjilerden özgürleşir, yaşamın anlamını fark etmesiyle hayatında açılım olur, hareket alanı genişler. Yaşam kalitesini yükseltmek anlamında bu önemlidir.

Bireysel olarak çalışılır. 6 günlük çalışmadır. Bir ile bir buçuk saat çalışılır.

Program sonunda geri bildirimlerle Sevgi Şahin’e ulaşma imkanına sahip olurlar.

Bireye özel çalışma olduğundan, bireyin kendi özgür iradesi ile seçimini ve niyetini yapıp çalışmaya gelmesi önemlidir.

Bireysel uygulanan bir çalışmadır

Sevgiyi, mutluluğu, sağlığı, bolluğu ve bereketi, neşeyi, özgürlüğü herkes gibi sizde hak ediyorsunuz.

Enerji Terapisti Sevgi Şahin den ana sayfada bulunan başvuru formunu doldurarak info@enerjiakademisi.com a mail göndererek bu uygulama için randevu alabilirsiniz.

Enerji Rezonansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right