loading

Nefes zihin dalgaları üzerinde farklı tesirler oluşturarak duygu, düşünce ve hareket bedenlerinde değişim, dönüşüm ve yenilenme sağlayan  bir çalışma bütünlüğüdür.

Burundan alınıp burundan verilen, burundan alınıp ağızdan verilen, ağızdan alınıp burundan verilen, ağızdan alıp ağızdan nefes verilen, sol burun deliğinden alınıp sağ burun deliğinden verilen, sağdan alınıp soldan verilen, kısa aralarla, uzun aralıklarla, değişik beklemelerle ve bunların farklı varyasyonları ile belli sayı ve sürelerde oluşturulan solunumlar beyin sistemini, kan kimyasını, sinir sistemini farklı şekillerde etkiler. Bu etkiyi kullanarak fizik, duygu ve düşünce bedenleriniz üzerinde istediğiniz yönde etkiler. Bir çok rahatsızlığı, psikolojik sorunlar da  olmak üzere yetersiz solunumun yarattığı bütün rahatsızlıkları sevgi nefesi uygulayarak şifalandırabilirsiniz.

Sevgi nefesi ile dikkat, motivasyon, konsantrasyon, odaklanma, gevşeme, bırakma, izin verme, stres topraklanması oluşturabilirsiniz. Olaylar ve kişiler karşısında kendinizi kontrol edebilir, sinirlerinize hakim olmayı öğrenebilir, irade, duygu, ego kontrolü kazanabilirsiniz.

Fizik alemle ruhsal alemimizi, duygusal alemimizi bağlamaya yarar. Bedenimiz aracılığıyla sonsuza ve atalarımıza kadar uzanan görünenle görünmeyeni bir yapan bütünsellik içerir. Sevgi nefesi içsel benliğimiz ile sonsuz hayat arasında arabulucudur. Özümüzle bağlantıyı sağlar. An’da olmamızın sükunetinde derinliği yaşarız. İç dünyamıza adım atarken dinginliğin huzurunda oluruz. Hava-ateş-toprak-su-eterik beden –sübtil bedenlerimiz şifalanır, dengelenir ve hizalanır. Enerjimizi güçlendirir. Daha enerjik ve canlı olmamızı sağlar. Kendi alanımızı yaratmayı, uyumu, ahengi, bütün ile bir olmayı, odaklanmamızı sağlar. Sonsuz mutluluğa doğru genişleme hissini yaşarız. Özümüz zaman ve mekanın ötesine ulaşır.

Sevgi nefesinde fiziksel hareketler, ruhsal şifa, duygusal çözülme, geçmiş ve geleceği şifalandırma vardır.

Sevgi nefesini deneyimleyerek muhteşem farkındalığı yaşarsınız.

Nefes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right