loading

”Farkı farketmezseniz fark etmediğiniz kaderiniz olur.”

Sevgi Sahin

Herkesin henüz anne karnındayken başlayan bir yolculuk süreci vardır. Henüz annenizin karnındayken başlayan yolculuğunuzda bilinçaltınıza tohumlar ekilmeye başlar. Bilinçaltı her ekilen tohumu ayırım yapmadan saf bir şekilde kabul eder.Bu tohumlar yaşadığımız süre içinde filizlenmeye ve açmaya başlarlar.’’Her ne ekerseniz onu biçersiniz. ’’Gül ekerseniz gül, soğan ekerseniz soğan biçersiniz. Hiç soğan ekipte gül biçeni görmedim. Bilinçaltımızda aynı bu şekilde işler. Bugüne kadar farkında olmadan da olsa olumsuz kalıplar bilinçaltınıza yerleşip orada duruyor olabilir. Siz fark etmedikçe orada varlıklarını sürdürürler. Ne zaman onları fark edip temizlemeye karar verirseniz o ana kadar sürer gider. Bilinçaltı temizleme tekniği eğitimini aldıysanız sizin kendi kendinize uygulayabileceğiniz bir uygulama olmakla birlikte yardım alarak da uygulayabilirsiniz.

Bilinçaltınızda yerleşmiş, yaşamınızı şu an olumsuz olarak etkileyen blokajlarınızın yüzeye çıkarılıp onların temizlenmesidir. Yaşamınızda sorun olarak gördüklerinizin temizlenerek yerine olumlu mesajları vererek boşluğu doldurmaktır. Kişinin farkındalığını harekete geçirmektir.
Bilinçaltımız bizim ruhsal, zihinsel, duygusal, bedensel sağlığımızı büyük ölçüde etkiliyor. Bilinçaltımızdaki dosyalar bilinçli inançlarımızı desteklemedikçe paradoks yapmaya devam ederiz. Sonra da bunu kader, talihsizlik, şanssızlık olarak adlandırırız.

Hedeflerimize gerçekleştirmek bilinçaltımızdaki dosyaları tek tek çıkartıp orada bulunan kalıpları temizleyip yerine yenilerini koymakla mümkün olur. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için bilinçaltımızla dost olmamız gerekir. Orada ne tür kalıplara ev sahipliği yapıyor bilmiyoruz!!! Bize yararı olmayan ancak zararı olan kalıpları çeşitli bilinçaltı temizleme teknikleri ile temizleyip yerine bizim istediğimiz kalıpları koymamızla yaşantımızda arzu ettiğimiz sonuçlara daha kolay ve rahat olarak ulaşmamız mümkün olur. Burada dikkat edeceğimiz unsur bu işlemin ehil ellerde yapılmasıdır. Aksi olarak daha çok bilinçaltınız karmaşık olur ve istemediğiniz sonuçlarla yüz yüze gelmeniz de mümkün olabilir. Bunun ayırımını ve seçimini sizin özgür iradeniz yapmalıdır.

Bilinçaltı Teknikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[]
1 Step 1

Başvuru Formu

Talep ve isteklerinizi bizlere iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Formu doğru şekilde doldurdum
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right