Takyon

  • takyon

Sığ sulardan derin okyanuslara..

Sevgi Şahin

TAKYON

Ole Gabrielsen tarafından dünyamıza sunulmuştur. Takyonun  bir tohum olduğunu söyler. Her şey tohumdan Takyon’dan gelişip büyür, meydana gelir. Takyon denge yaratan bir tutumdur. Takyon şifa vermez ancak vücut Takyon’u şifa için kullanmak üzere enerjiye dönüştürür. Takyon uyumlanarak alınan bir sistemdir. Uyumlandıktan sonra kişilere şifa verirken ellerinizi Takyon anteni olarak kullanabilirsiniz. Takyonun amacı  bedeninizin titreşimlerini yükselterek hastalıkları önlemektir.Işık hızından daha hızlıdır. Takyon’a 1 den 9 a kadar olan seviyelerde uyumlanabilirsiniz. Her uyumlanma arasında tamamlanma süresi olarak bir gün olmalıdır. Takyona uyumlandıktan sonra Takyon gücünü kazanırsınız.

Takyon tamamen spesifiktir. Takyonun yaptığı şey organizmamıza, bedenimize, süptil bedenlerimize gereksinim duydukları etkileri üretme şansını vermektir. Ve bedenlerimiz inanılmaz zeki olduğu için, daima kendileri için iyi olan etkileri üretirler.

Takyon Enerjisi belli bir frekans ile sınırlı değildir. Diğer süptil enerji araçları ile Takyon Enerjisinin kullandığı enerji arasındaki bir diğer önemli fark, Takyon herhangi diğer enerji formundan herhangi bir şekilde etkilenemez. Enerji tıbbında kullanılan tüm diğer süptil enerji formları, örneğin, kişinin kendi düşünceleri ve hisleri ile etkilenebilir. Bunun nedeni ışık hızının altında enerjilerin yerçekimsel çekim olarak adlandırılan şeye sahip olmalarıdır, bu enerjileri, birbirlerine yapışmaları için birbirlerine çeker. Şüphesiz, bu kendi özel etkilerinde enerjileri etkiler, değiştirir. Takyon ışık hızının üzerinde hareket eder, yerçekimi çekiminden etkilenmez, herhangi başka enerjiye yapışamaz ve başka enerjiler Takyona yapışamaz. Düşüncelerimizin ne kadar “kötü” olduğu, duygusal içeriğimizin nasıl olduğu önemli değildir, bunlar Takyon enerjisinin ve onun bize Sıfır Noktası enerjisine erişim verme yeteneğini etkilemez. Potansiyel olarak, zihinsel,  duygusal, ruhsal veya fiziksel tüm problemler Takyon Enerjisi ile pozitif olarak etkilenebilir. Takyon Enerjisinin uygulanması çok fazla bilgi ve deneyim gerektirmez. Takyon Enerjisi kendini iyileştirme işlemi için  basit doğal katalizördür.

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın