Sevgi Sahin’in enerji kitabi cikti….

Davranış Bilimleri Uzmanı ve enerji terapisti olan Sevgi Şahin’in “enerji” kitabı taze taze okuyucusuyla Nisan ayında buluştu.

21 yıllık tecrübelerini ve bilgilerini okuyucusuyla ikinci kitabı “enerji”de anlatıyor.

IMG_2596

Sınırlı, küçük bir havuzda değil hızla akan nehirde yüzün… Farkındalığınızı fark edin!” diyen yazar kitabında enerji farkındalığınızın bilincin en yüksek hali olduğunu görmenizi ve kendi enerjinizle başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmadan kullanacağınız güçleri ortaya çıkarabileceğinizi verdiği örneklerle anlatıyor.

Sevgi şahin “Farkı fark etmezseniz fark etmediğiniz kaderiniz olur. Şimdi farkı fark etme zamanı. Bir insanın farkındalığı açılınca, enerji düzeyinde bunu diğer kişilere de yayacak, enerjisi güçlü insanlar arttıkça dünya için iyi şeyler yapan insanlar çoğalacak ve dünya da size aynısını yansıtacaktır. Böylece, dünyamızın güzelliğini ve gerçeğini algılayarak, yaşantımızın amacını kavrayacağız.” diyor.

 

IMG_2630

IMG_2633

Enerji kitabı, değişik enerji yöntemlerinin uygulanması yoluyla deneyimlenmiş bilgilerden, sizlerin de faydalanması amacıyla hazırlanmıştır. Sağlık, şifa konularını içeren düşünce biçimlerini enerji aracılığıyla yeni bir anlayışla ve enerji sistemlerini insanın değişik halleriyle incelemeyi anlatıyor.

Kendinize bu kitapla start verip,  olmanız gereken en muhteşem halinize davetiye veriyorsunuz. Davete en güzel halinizle iştirak etmek sizin tercihinizdir. Yeni halinize merhaba demek için, enerjinizin ışıldaması için şimdi başlama zamanı…

Sevgi Şahin

IMG_2639

Satış  Noktalari:

Kitabınızı 9 Nisan’a kadar İstanbul Harbiye Askeri Müzesi A7 kitap standından, internet üzerinden pandora kitap http://www.pandora.com.tr/urun/enerji/553575

ve 15 Nisan itibariyle D&R mağazalarından alabilirsiniz.

Sevgi Şahin’den imzalı olarak isterseniz info@enerjiakademisi.com dan temin edebilirsiniz.

Sevgilerimizle

Enerji Akademisi

 

mail-sablonu

Sevgi Şahin
Davranis Bilimleri Uzmani

Enerji Terapisti ve Profesyonel Yaşam Koçu
www.enerjiakademisi.com
0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın