Sevgi Şahin ile Uluslar Arası Sertifikalı Eğitimler

EFT  DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİKLERİ
 

EFT eğitimine katılarak uluslararası uygulayıcı olabilirsiniz. AMT onaylı sertifika alabilirsiniz.

Bu eğitime katılmakla artı kazançlarınız neler olacak?
The AMT derneğine 1 yıl ücretsiz üye olursunuz ve eğitimlerden ve ürünlerden indirimli yararlanırsınız.
AMT de profilinizi, hizmetlerinizi ve etkinliklerinizi duyurabilirsiniz.

Sertifikanız uluslararası geçerli bir sertifikadır.
Tüm duyurularınızda ve web sitenizde EFT uygulayıcısı olarak görünebilir ve kuruluşun logolarını kullanabilirsiniz.

Eft Sayfası için Tıklayınız.

EMOTRANCE  DUYGUSAL DÖNÜŞÜM ULUSLARARASI UYGULAYICI PROGRAMI

Emotrance eğitimine katılarak uluslararası uygulayıcı olabilirsiniz. AMT onaylı sertifika alabilirsiniz.Bu eğitime katılmakla artı kazançlarınız neler olacak? The AMT derneğine 1 yıl ücretsiz üye olursunuz ve eğitimlerden ve ürünlerden indirimli yararlanırsınız. AMT de profilinizi, hizmetlerinizi ve etkinliklerinizi duyurabilirsiniz. Sertifikanız uluslararası geçerli bir sertifikadır. Tüm duyurularınızda ve web sitenizde Emotrance uygulayıcısı olarak görünebilir ve kuruluşun logolarını kullanabilirsiniz.

http://theamt.com/emotrance.html

ŞAHİN ‘DEN BİREYSEL SEANSLAR: Davranış Bilimi Uzmanı olarak kişilerin ihtiyacına özgün enerji psikolojisi tekniklerini kullanarak bireylere   profesyonel yaşam koçluğu seanslarıyla  beraber hayatlarının altın anahtarını ellerine almalarında yol arkadaşlığı yapıyor. Sevgi Şahin için info@enerjiakademisi  ne mail göndererek bireysel seans için randevu alabilirsiniz.

SEVGİ ŞAHİN İLE KURUMSAL HİZMETLER: Kurum içinde birlik ve başarıyı sağlamak,  kurumun daha ileri gitmesinde ve yükselmesi  için yönetici koçluğu yapmaktadır.info@enerjiakademisi na mail göndererek bilgi  ve randevu alabilirsiniz. Sevgi Şahin  The AMT Trainer ve EFT ve Emotrance Master  AMT derneği üyesidir. www.theamt.com

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın