Sevgi Şahin Hakkında Ne Dediler?

“Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.”

Oliver Holmes

Sevgi Hanım’la tanışmadan önce reconnection (yeniden bağlantı) hakkında en ufak birşey bilmiyordum. Bir gün tanıtım seansına gittiğimde, yaklaşık 15 kişinin olduğu bir odada bize tanıtım yaptı. Bu tanıtım yeterince detaylıydı. Kendisi sorulan sorulara kısa ve mantıklı, tatmin edici cevaplar verdi. Daha sonra odadaki herkese bağlantı gönderdi. Sonra bizim düşüncelerimizi aldı. En son olarak meditasyon yaparak rahatlamamızı sağladı. Bu tanıtım seansı beni çok etkilemiş olsa ki, yeniden bağlanmayı istedim. Sevgi Hanım’ın da dediği gibi, insan içinde bir şeye gerçekten inanır ve çabalarsa, yenemeyeceği güçlük, kötülük yoktur. Ben de buna inandım ve Sevgi Hanım sayesinde yeniden bağlandım. Bağlantı esnasında her üç seferde de basımın arka kısmında (ensede) önce sıcaklık sonra soğukluk hissettim. Tarif edemeyeceğim bir huzur ve rahatlama bedenimi sardı.  Seanslardan bu yana 3  ay gecti. Şu an hayatımda anlam veremediğim yenilikler ve inanamayacağım kadar güzel şeyler oldu ve olmaya hala devam ediyor. Bu, içimdeki güç her ne ise, beni adeta hayata bağlıyor. Sizlere tavsiyem, inandığınız şeyden vazgeçmeyin ve çalışın. İnanırsanız yapamayacağınız şey yok!

İ.Ş.  (Öğretmen)

Ben Ü.O.
sevgili arkadaşlarım bana “dertlere derman Ü.O. ” diye seslenirler buda beni çok memnun eder
herkezin derdine derman olmak sanki benim misyonum derken ;
sevgi şahin ‘le tanıştım ve bana re-connective çalışması yapılması  şansına sahip oldum , ve insanların dertlerine derman olmam daki yolun daha da bir açıldığını hatta kat ve kat arttığını bizzat bazı olayları yaşayarak gücümün farkına vardım.,.
o gün bugün dür bende muhteşem açılımlar oldu , sanki daha ileriyi görebilen hissedebilen biri haline geldim  , kendimi tehlikelerden koruyabilme gücü , re-connective ile kendimi zırh gibi kaplayan pozitif enerji ile tanışmamı sağladı .,
bana faydası olan kişiler etrafımda bana zararı dokunabilecek olan kişilerden uzaklaşma gücünü verdi
sanki hayatım daha bir koruma altında , sanki tanrının özel bir kulu oldum
Re-Connective yapıldıktan sonra kendimi daha bir güçlü , daha bir bilgelik geldi üstüme , kendimi 7 yıldızlı Ü’.ye benzetiyorum :-)))

herşekilde korunuyorum
herşekilde kötülüklerden arınıyorum
insanlarla iletişimimde daha da bir yükseliş
empati yeteneğimde artış
sempatik davranışlarımda artış :-))
kısacası kendimi çok ama çok iyi hissediyorum

şimdi ise ;; tanrıma şükrediyorumki benim yolumu Sevgi Şahin’le buluşturduğu için ve sevgili arkada
şım Ü.U.P’a bizleri bu güzelliklerle tanıştırdığı için çok çok teşekkür ediyorum .

Ü.O. (İş Kadını)

Sevgi Şahin ile tanışmam benim hayatımın şansı oldu diyebilirim.Tıkanık olduğum bir dönemde kendisiyle tanıştım. Bana uyguladığı enerji çalışması ve beraberinde yaşam koçum olarak yaptığımız sohbetlerde görmediğim noktaları görmemi sağladı. Şu anda daha doğru kararlar veriyorum, hayatımı düzene soktum. Sanki sihirli bir değnek değmiş gibi yaşantımda olmaz dediğim şeylerin olduğunu görmek şaşkınlık verici. Bana yapmış olduğu enerji calışması ve yaşam  koçluğundan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
A.K.  (İş Adamı)

Yıllardır yenemediğim bazı korkularım vardı. Sevgi Hanım’la tanıştığımda kendisine bu korkulardan bahsettim. ”Onları yenmek kolay yeter ki sen iste” dedi. ”istemez olur muyum! Yıllardır mücadele veriyorum.” dedim. Sevgi Hanım’ın 4 seans uyguladığı EFT ve hipnoterapi ile korkumu yendim. Huzurluyum, kendime güvenim arttı. Daha önce niye tanımadım sizi dedim kendisine, o da bana ”bu zaman içinde mutlaka öğreneceklerin vardır, onları öğrenmişindir. Hiç bir şey için geç değil dedi. Şimdi tam zamanı demek ki” dedi. Pozitif yaklaşımı ve çözüm üretici sözleri benim kendime güvenimi sağladı. Kendisini bana sunulmuş bir armağan olarak görüyorum. Kendi gücümü ve değerimi anlamamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.
F.G.  (Yönetici Asistanı)

Eşimle olan ilişkim monoton bir hal almıştı. Bir arkadaşım Sevgi Hanım’ın yaşam koçu, enerji koçu olduğunu ve yaptığı çalışmaları anlattı.Arkadaşıma uyguladığı reconnection’dan memnun kaldığını söyledi, beni de tanıştırdı. Tanışmamızdan sonra Sevgi Hanım’ın içten, cana yakın ve bilinçli konuşmaları bana yardım edebilir diye düşündürdü, ayrıca manevi güzelliği de beni çok etkiledi. Bir deneyeyim dedim. iyi ki denemişim, beni tanıştıran arkadaşıma ve Sevgi Hanım’a şimdi minnettarım. Eşimle olan ilişkim düzeldi, eşimin anlayamadığım yönlerini anlamayı öğrendim. Sanki birisi beynimi değiştirdi, başka beyin koydu, hayatı şimdi çok güzel görüyorum.
N.Ş. (İşletmeci)

Tanışalı çok az bir zaman oldu ama ben yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissediyorum. Maskelerimle dolaşan benim maskemi emekleriyle çıkarıverdi. “Yaşamımı yönetemiyorum, sırtımdaki yükler çok ağır artık taşıyamıyorum” demiştim. Bana kendimi yönetmeyi öğrettiniz, sizin yardımınız ve motivasyonumu artırıcı sözleriniz, kendimin farkına varmamı sağladı. Herşeyi ben başardım biliyorum, bunu bana defalarca söylediniz ama sizin yardımınız olmasaydı olmazdı. Yıllardır olmadığı gibi… Kendimle barış imzaladım, her zaman güzel adınız gibi sevgi dolu olun.
G.U.  (Danışman)

Yanınıza geldiğim zaman ağlamaktan konuşamayacak kadar duygusal anlar yaşadım. Çok özel sorunumu sizinle rahatlıkla paylaştım, sizin soğukkanlı tutumunuz ve sıcak diyaloglarınız beni rahatlattı ayrıca uyguladığınız The Reconnection’ın da bunda etkisi olmalı. “Siz gökyüzünde mi yaşıyorsunuz, insanların ihtiyacı olduğunda yeryüzüne mi iniyorsunuz?” demiştim. Hissiyati çok güçlü, kendi güzelliği kadar manevi güzelliği de olan, dost, arkadaş, terapist, yaşam koçu, hepsinden öte insan gibi insan olan Sevgi Hanım, sevgi ve saygılarım her zaman sizinle.
Y.L.  (Rehber)

Sıcak yaklaşımınız, dostluğunuz ve açık anlatımınız beni yeterince bilgilendirdi. Benim düşünemediğim konularda sorduğunuz sorular cevabı bulmamı kolaylaştırdı. Doğallığınız için çok teşekkür ederim.
A.B.  (Makine Mühendisi)

Değerli yaşam koçu Sevgi Hanım kolay kolay açılamayan benim gibi insanı bülbül yaptı ya helal olsun. insanlarla her zaman mesafeli oldum, bana kolay kolay ulaşamazlardı. Şimdi rahatça iletişim kurabiliyorum, aradaki perdeyi kaldırmayı öğrendim. Beni benimle tanıştırdığınız için teşekkürler.
V.D.  (Ev Hanımı)

Ön yargısız yaşamaya  çalışıyorum uzun zamandır. Bunu,bana emin olduğum halde nasıl da yanılabileceğimi gösteren acı bir olay öğretti. Bir süredir birlikte çalıştığım nefes koçum, The Reconnection [tekrar bağlantı] ve şifa konusunda Sevgi Şahin hanımefendinin bir seminer vereceğini,bunun ilgimi çekebileceğini söyledikten sonra katılmaya karar verdim.Salondaki katılımcıların arasındaki iki şüpheci bayanın tepkileri en az anlatılan konu kadar dikkatimi çekmişti. Seminer sonunda Sevgi hanım teker teker herkese hiç temas etmeden enerji alanının görkemini gösterdi.Bu sihirli geçişleri bedenlerinde yaşıyan bizim şüpheci bayanların hayret ifadeleriyle birbirlerine bakışları, beni bana gülümsetti.  Çok önemli bir projeye başlamak üzereyken kendimi ruhsal ve fiziksel olarak bitkin ve  çaresiz hissediyordum.Kendime bir doğum günü hediyesi yapıp tekrar bağlantı için randevu aldım. Seans sırasında ve sonunda huzurlu bir güven duygusu sardı auramı adeta. Hissettiğim rahatlık en zor günlerimi sırtladı. An be an enerjim düştüğünde, canlı televizyon yayınında bile mesafe tanımaksızın enerji transferi aldım. Uzun süre sonra karşılaştığım nefes koçum kalbimin açıldığını fark ettiğini coşkuyla söyledi. Bu benim bile bilmeden olduğum bir haldi. Teşekkürler Sevgi.

M.U.(Oyuncu)

Uzun yıllardır  sigarayı sığınacak arkadaş gibi gördüm  ve bırakamadım.20 yıldır ara ara bırakma  girişimlerime ve çeşitli yöntemler denememe rağmen başaramamıştım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sevgi Sahinle tanıştım samimi  , dürüst yaklaşımı  bende güven uyandırdı ve uyguladığı bilinçaltı tekniğiyle yıllardır başaramadığım bağımlılığıma  nihayet son verdim. Demem  o ki oluyormuş. Ben sigara içme isteğimin olmayışına şaşırıyorum. Teşekkür ederim Sevgi Hanım.

C.S. ( İş Adamı)


”Beni kendilerine yol arkadaşı seçme ayrıcalığını bana yaşatarak, kendi potansiyellerinin farkına varan ve yaşadıkları degişimleri benimle paylaşan,   sizlerle de paylaşmama  izin veren her biri ayrı ayrı değerli bu muhteşem  insanlara en derin sevgilerimi ve saygılarımı sunarım. Yolunuz her zaman açık ve ışıklı  olsun….”
Sevgi

One Comment
  1. E:A.

    Kendisiyle ne kadar şanslıyım ki geçte olsa tanışmışım. Tekniklerin birçoğunu uyguladı ve şuan çok mutluyum ve huzurluyum. İlk gittiğimde işe yarayacağını düşünmüyordum. Ama uyguladığı teknikler çok hızlı bir şekilde işe yaradı. Hayatım ciddi bir şekilde değişti.
    Şuan genç yıllarımda ki heyecanıma ve mutluluğa ulaştığım için çok mutluyum.
    Hayatımda enerjinin ne kadar önemli olduğunu öğrenmiş oldum.
    Teşekkür ederim Sevgi hanım…

0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın