“Sevgi Şahin’den Bireysel seans randevusu alabilirsiniz… Tıklayınız…”

eabanner

 

SEVGİ ŞAHİN ‘DEN BİREYSEL SEANSLAR:

*Davranış Bilimi Uzmanı olan ve kişilerin ihtiyacına özgün olarakenerji tekniklerini, bilinçaltı temizliği, regresyon,  EFT(duygusal özgürleşme teknikleri) , Emotrance (duyguları dönüştürme), hypnoterapi, reconnective healing (tekrar bağlantı ve şifası) vb…enerji psikolojisi tekniklerini kullanarak bireylere   profesyonel yaşam koçluğu seanslarıyla  beraber hayatlarının altın anahtarını ellerine almalarında yol arkadaşlığı yapıyor. Randevu alabilirsiniz.

*Sevgi Şahin’den , Tekrar bağlantı şifası ve tekrar bağlantı seansı almak için randevu alabilirsiniz.

Sevgi Şahin

muhteşem farkındalık

 

SEVGİ ŞAHİN HAKKINDA BİLGİ:

İstanbul doğumlu olan Sevgi Şahin Üniversite eğitimini Davranış Bilimleri ve psikoloji üzerine yaptı. Küçük yaşlardan itibaren ruhsal bilgiler ve enerji tekniklerine olan çekilimi onun çeşitli eğitimler almasını ve enerji psikolojisiyle ilgilenmesini sağladı. Kendisi bu sevgi okyanusuna daldı ve okyanusta varlığını sürdürüyor. Sizleri de bu okyanusa davet ediyor.

Enerji terapistliği ve yaşam koçluğunu birleştirerek bir ilke imza atmıştır. Enerji çalışmaları ile kişilerin soyut tarafına dokunan Sevgi Şahin aynı zamanda somut olarak da kişilerin bir bütün olduklarının ikisinin birbirinden ayrı düşünülemeyeceğini söylüyor. Farkındalıklarının farkına varmalarını ve bakış açılarını değiştirip olmak istedikleri yere rahatlıkla ve profesyonel yardım alarak ışıklı yoldan ilerlemelerinde danışanlarına yol arkadaşlığı yapıyor.

 Enerji ve yaşam koçluğunu birleştirerek uygulayan Sevgi Şahin danışanlarının ruhsal, bedensel, zihinsel, duygusal bedenlerinin iyileşmesine aracı olarak şimdi oldukları yerden ulaşmak istedikleri yere en son teknolojiyle icat edilmiş araçlarla gitmeleri gibi hızlı, güvenilir, emin adımlarla hedeflerine ulaşmaları için onlarla birlikte çalışıyor. Kişilere ve kurumlara oldukları yerden olmak istedikleri yere ulaşmalarında profesyonel destek veriyor.

 Danışanlarına kendi gökyüzünde, kendi kanatlarıyla uçma özgürlüğünün muhteşemliğini yaşamalarında yol arkadaşlığı yapıyor.

” Farkı fark etmezseniz fark etmediğiniz kaderiniz olur. Şimdi farkı fark etme zamanı . Bir insanın farkındalığı açılınca enerji düzeyinde bunu diğer kişilere de yayacaktır ve enerjisi güçlü insanlar arttıkça dünya için iyi şeyler yapan insanlar çoğalacak, dünya da size aynısını yansıtacaktır böylece dünyamızın güzelliğini ve gerçeğini algılayacağız… Yaşantımızın amacını kavrayacağız.” diyor.

 Yıllar içindeki çalışmalarında değerli öğretileri ve bilgileri kendisiyle paylaşan tüm insanlara ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerini ve sevgisini sunuyor.

“muhteşem farkındalık” kitabının yazarıdır. www.enerjiakademisi.com da ve sosyal paylaşım sitelerinde yazıları yayınlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde seminer, workshop ve The AMT onaylı uluslararası sertifika programları ve eğitimleri devam etmektedir.

Sevgi Şahin’in Aldığı Eğitimlerden Örnekler;

Reiki Master

I Ching

Universal Rays Transformatıonal System

Violet Flame Reiki Master

Golden Triangle Healing System Master

Tachyon Healing Energy Master

Imera Reiki Master

EFT Uluslararası Master Trainer

NLP

Ruhsal Bilgi ve çalışmalar

Engelli Aileleri Eğitim Kursu

Vıp Kişisel Mükemmellik Eğitimi

Nefes Teknikleri

Ra-Sheeba Master

The Reconnection-Reconnective Healing Uygulayıcısı

Hipnoz – Hipnoterapist

Profesyonel Yaşam Koçu

Yönetici ve Kurumsal Koç

Access –Bars Uygulayıcısı

Emotrance Uluslararası Master Trainer

Regresyon Terapisi

Bilinçaltı dönüşümü

Ezoterik bilgiler ve ezoterik şifa…

Davranış  bilimleri Uzmanı…

iletişim ve randevu  için:

info@enerjiakademisi.com

 

www.enerjiakademisi.com

https://www.facebook.com/energyakademisi

https://twitter.com/enerjiakademisi

https://instagram.com/enerjiakademisi

Sevgi Şahin ile meditasyonlar Tiklayiniz…

www.youtube.com/results?search_query=Sevgi+Şahin+ile+meditasyonlar

 

linklerinden paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın