Ra Sheeba

  • Ra Sheeba

 ”Mikro kosmosdan makro kosmosa…”

RA-SHEEBA

Evrensel şifa enerjisinin çok etkili bir bölümüdür. Yüzyıllardır olmakla birlikte, insanlığın toplam titreşimi buna hazır olma seviyesine ulaştı, bilgi ve enerjiler süzülmeye başladı. Bu enerjinin şimdi yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı olacak ve bu dönemde hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacak, bu RA ve SHEEBA’nın ilk defa birleşmesiyle olacak.

“SHEEBA” Evrensel şifa enerjisinin “SEVGİ”nin yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağa direkt bağlı olan “DİŞİ” kısmıdır. “RA”nın kaynağı ve merkezi “GÜNEŞ”tir.

RA –SHEEBA doğrudan çakralar üzerinde etkilidir. DNA’mız ve elektromanyetik alanımız üzerinde çalışır. Bizi “SEVGİ” dediğimiz ana kaynağa bağlar, ilerlememizi sağlar. RA-SHEEBA inisiyasyonla gerçekleşir.
Titreşimimiz değişir, ruh renklerimizde değişiklikler olur, ‘sevgi’ dediğimiz duygu içimizde yeşerir.
RA-SHEEBA enerjisi dünyamıza Merlyn Bretherick tarafından sunulmuştur. DNA’mızın daha büyük bölümünü kullanabilmek için aktive ediyor. DNA’mızın kısıtlı bölümünü kullanırken daha kapsamlı bölümünü kullanabilmek için aktive oluyor. Meridyenler üzerinde de çalışıyor. Bu bizim yükselişimize ve tekamülümüze hizmet eder. Sembollerle çalışılır.

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın