Kalbin Uyanışı – 12.12.12 den 21.12.12 ye…

  • kalbin-Uyanisi

KALBİN UYANIŞI –  12.12.12 den 21.12.12 ye…

MERHABA…

Hayatta olmamızı sağlayan nefesimizle konuya başlamayı uygun görüyürum.  Nefesimizin  farkında olmak  ve AN’ı hissetmek, dikkatimizi düşüncelerden uzaklaştırarak bir boşluk yaratmamızı sağlar. Tek bir bilinçli nefes hayatımızda  alan yaratmak için ve düşüncelerimiz arasında boşluk yaratmak için iyidir. Şimdide olmamızı sağlar.

Ruhsal, zihinsel, duygusal farkındalık titreşim frekanslarının  tüm gücüyle hızlandığı bir zamanda yaşıyoruz.  Ancak bunu anlamak için her birimizin bu frekanslara uyumlanıyor olması önemli. Bu frekanslar herkesin en üst seviyede yapabileceğinin en iyisini yapmaya yönelik çalışmalardır. Her birimiz bu enkarnasyona gelmeden seçtiğimiz yaşam derslerini öğrenmekte bize yardımcı olacak en iyi yaşam öğretmenlerini seçerek geldik. Bugün iyi-kötü, doğru-yanlış, ileri-gerinin olmadığını anlıyoruz. Zıtlıkları aşabileceğimizi ve herkesin kendinin üstadı olduğunu  öğreniyoruz. Bulunduğumuz 3. Boyut seviyesinden 5. Boyut seviyesinin bilgeliğine, zekasına, cesaretine, azim ve birliğine doğru ilerliyoruz. Bunu ruhsal potansiyelimize erişmek için yapıyoruz. Bizler olağanüstü zamanlarda yaşıyoruz. Bu özel zamanda yaşayan özel bir nesiliz ve bu dönemde kendimizi yargılamadan kendimizi sevmeyi, geçiş yapmayı öğrenmeliyiz ve başarmalıyız.  Başkalarını sevebilmemiz ve birliği hissetmemiz için önce kendimizi sevmekten başlamalıyız. Kendimizi onurlandırmalıyız. Dışımızda gelişen olaylara önyargısız yaklaşmanın anlayışını kavradığımızı düşünüyorum. Dolayısıyla  bizler içsel farkındalığımıza muhteşem ince ayar yapıyoruz. Böylece de bilincin farklı seviyelerine giderek yüksek boyutların huzur ve dinginliğini duyumsamaya başlıyoruz.

Hala öğreneceğimiz derslerimiz var sürecimiz içinde her zaman da böyle devam edecek. Ancak bu dönemde ileri sıçrama yapmak için tüm varoluş hazırlanıyor. Herkesin dönüşümün yaratıcı ışığından faydalanması  kendi kabı ölçüsünde olması mümkün.  Burada akışta olmayı, doğayla uyum içinde ve sevgiyle olanı olduğu haliyle kabul ederek hareket etmek anlamında kullanıyorum.  Artık günümüzde ruhsal bilgiler, ilim ve  bilim bir arada ilerlemekte , bilim de bunun farkında ve günümüzde bu gerçekliği kavramamız gerekir.

Değişim, dönüşüm dozunu artırarak geliyor. Bunu şöyle yorumlayabiliriz. Bir enstrümanın akordunu yapmak gibi… İnsanlığın da akord edilmesi gerekiyor. Bu sadece ruhsal, mental değil biyolojik olarak da olabilir ancak bu dünyanın sonu demek değildir. Allah hiçbir din kitabında dünyanın sonu için belli bir tarih vermemiştir. Gerçek olan nedir? Hayal neresi? Belki bizler şu anda hayaldeyiz. Gerçek başka yerde mi? Beynimizin  %5 ini  kullandığımız bir yerde her şey göründüğü gibi olabilir mi? Böyle diyebilir miyiz?

Sahici gerçeğin belki bizim gerçek dediğimizle hiç alakası yok. Belki dünyaya çok farklı bakabiliriz. Daha önce yaşananlar çok absürd bile gelebilir. Belki her şeyi bilimin ötesine geçerek çok farklı anlayacağımız bilincimizin şu andan daha üst boyuta uyumlandığı  bir döneme başlıyoruz.

Güneşteki değişiklikler de bizim hücrelerimizi etkilemekte ve sadece güneş ışınlarıyla ve güneşteki patlamalarla ilgili değil, dünyamızın manyetik  alanlarıyla da ilintili. Düşünceyi, insan ruh halini, mental hayatı  ve bunların hepsi ile  dünyadaki manyetik alanları da kavrarsak bu dönemi daha rahat anlayabiliriz.

Popüler medyada gösterilmek istenen gibi “felaket” olarak değil de bir devrimi, yeni bir başlangıcı ve bu değişime uygun davranarak farkında olmayı anlamak bize hizmet eder.  Ruhsal dönüşüm, iç sesini dinlemek dönemi başlıyor ve bu akord ile birlikte insanların DNA sı etkilenmektedir. Bu şimdi birdenbire olan bir şey değil çok yıllar önce başladı.

Bir çok enerji gezegenimize indi ve zamanı geldikçe insanlığa sunuldu. Çoğu insan DNA sı aktive edildi.  Bu yazdıklarıma anlam veremeyenleriniz olabilir. Her kişi kendi bilinç seviyesinde ve farkındalığı ölçüsünde alır. Ancak herkeste aynı etki olur çünkü yüksek benliği her şeyi biliyor. Dünyamıza baktığımızda olaylar çok yoğun, finansal durumlar, savaşlar, teknoloji çok hızlı ve doyumsuzluk var. Yeni gelen çağla birlikte doğayla barışık, çok boyutlu, ruhsal yanı yüksek tam da yaratılışımız gibi olan yeni ve güzel bir dönem SEVGİ dönemi,  muhteşem bir uyanış zamanı  yaşamayı umut ediyorum.

Bebekleri bir düşünün. Herkes onları çok sever. Çünkü onlar huzurun içinden geldiler. Mutluluğun içinden geldikleri için çok severiz. Bizler kendi zihnimizi ve egomuzu resetlediğimizde aynı mutluluğu yaşayabiliriz.

Gerçek anlamda  12.12.12 bizi 21.12.12’ye hazırlamaktadır. Ve bu tarihin anlamı yükseliştir.  2012 sadece başlangıçtır. Bundan sonra yapacağımız işlerde daha hızlı sıçramalar hissedebiliriz. Bu gezegenin eskiden yeniye terfisi gibidir. Eski sistem TV antenlerini bırakıp yeni sistem uydu alıcılarıyla TV seyretmek gibi. Alıcılarımız çok genişlemiş olarak. Herkes seçimleri doğrultusunda bunu yaşayacak isteyenler eski sistem TV antenlerini kullanmaya devam edebilirler. Bu bir süreç ve bu süreçte sevgiyi ve yükselişi, birliği en güzel şekilde deneyimlemeyi  diliyor ve  12.12.12 ve 21.12.12 ile gelen süreci kutluyorum. Bu yazdıklarımı  tamamı yıllar içinde yaptığım çalışmalarımın ve araştırmalarımın sonunda ulaştığım yorumlarımdır.  Neticede herkes kendi gerçeğinden sorumludur. Sorumluluklarımızın bilincinde olmamız dileğiyle…

Sonsuz sevgiden sevgiyle…

Sevgi Şahin

Davranış  Bilimi Uzmanı,  Enerji  Terapisti  ve Yaşam Koçu

 

 

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın