Ezoterik şifa

  • Ezoterik şifa

Mutlu olmak istiyorsak, hayatın madde de değil ruhta olduğuna inanmalıyız…

Tolstoy

Ezoterik şifaGeniş kapsamlı ezoterik  şifa tekniğinde kişinin fiziksel bedeni üzerinden hareketle hücresel seviyede sıkışıp kalmış eski kalıpları serbest bırakmaya yönelik bir çalışmadır.  Meridyen noktalarından ilerleyerek uyumsuzlukları belirlenir ve şifalanarak dengelenir. Enerji blokajları çözümlenir, kanalları açılır ve aktive edilir. Hastalık ve semptomlarının ardındaki nedenler ortaya çıkarılır ve öğrenilir. Kişinin büyümesi ve büyümenin devam etmesi için bir fırsattır.Yıllardır birikmişenerji blokajlarının serbest bırakılması ile kendinizi motoru yenilenmiş sıfır bir araba gibi hissedersiniz.

ezoterik şifaStanford üniversitesi fizik profesörü William A. Tiller bilinçli düşünceleri standart 1 mikro vatt’tan daha az güç yayan bir elektronik alete yükleyip bunu daha sonraki bir tarihte kullanarak bir canlıyı etkileyebileceğini ispat etmiş. Küçük aletleri ile Amerikanın çeşitli laboratuarlarında, aletlerine belirli bir düşünce (niyet) yükleyip istediği etkiyi elde etmiş. Sayısız,  bir çok deney uygulamış. Sistemi kullanarak PH solüsyonunun değişmesini sağlayıp sinek larvalarının %15 gelişimini hızlandırmış. Su ve hava derecelerini değiştirmiş ve karaciğer enziminin alkalin fosfat aktivitesinin yükselmesini sağlamış. Tiller araştırmalarında 4 güçlü meditasyon uzmanı kullanmış ve niyete 15 dakika odaklanılıp zihinsel olarak mühürlenilmiş.

Ezoterik şifaDr. Tillerin araştırmaları, düşünce ve niyete doğru bir şekilde odaklanıldığında ( bir teknik ile) gerçek ve somut neticeler elde edildiğinin ispatıdır. Meditasyon insanın beyninde yoğun alpha ürettiği zamandır, alpha frekansını insan kendini mutlu ve huzurlu hissetiğinde üretir. Ezoterik şifanın içinde meditasyon da vardır.

Sevgi Şahin ezoterik şifa ve kişinin ihtiyacına göre  belirlediği enerji psikolojisi tekniklerini kullanarak kişinin yaşamda ilerlemesi ve yükselmesi için yardımcı olur.

 

Sevgi Şahin den ezoterik şifa randevusu almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Size En kısa sürede geri dönülecektir.

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın