Emotrance

  • emotrance

Emotrance  – Duygusal Tranformasyon -Duyguları Dönüştürme

Emotrance bir duygusal dönüşüm tekniğidir. Enerji akışının nasıl çalıştığı ile ilgili bir tekniktir.Fiziksel bedenimiz gibi enerji bedenimiz var  karışık bir sistem olan bu beden üzerinde enerji akışını hızlandırarak akıtıyoruz. Enerji ellerimiz, enerji gözlerimiz, enerji kulaklarımız, enerji kalbimiz ve daha fazlasının olduğu bu beden enerjiyi etraftan alıyor biriktiriyor. Bu teknikle emotrance yöntemiyle dönüştürüyor ve enerjiyi bırakmak için  kanallar yoluyla akıtıyoruz. Herşey dışarı akarken sağlıklı ve şifalanmış bir enerji bedenine sahip oluyoruz.Duygulara verdiğimiz tepkiler hayata verdiğimiz tepkiler olarak ortaya çıkıyor. Duygular enerji bedenimizde bize belirti veren semptomlar olarak enerji sistemimizde depolanıyor. Kaldıracağımızdan daha fazla enerji geliyor eğer bunları akıtamazsak enerji sıkışması, blokaj dediğimiz tıkanıklığı yaşıyoruz. Sağlıklı akış durmuş oluyor. Vücudumuzun sağlığı bozuluyor. Daha çabuk tepki verir hale geliyoruz. Normal olan mutlu, neşeli, hissetmemizdir. Emotrance da bu  hisleri tekrar yaşamak için sıkışıklıkları keşvedip salıveriyoruz. Son model bir tekniktir ve danışanla takım oluşturarak uygulanır. Bütün deneyimlerimiz bir enerji. Hayatımızdaki tüm konseptler gerçekliğimizi yaratıyor ve hayatımız buna göre gidiyor. Bunu değiştirerek yaşantımızı değiştirip, dönüştürebiliriz. Enerji zenginliği içinde farkına vararak özgürleşip dönüşüm sağlıyoruz.

EMOTRANCE EĞİTİMİ ALANLAR NE DEDİLER;

Emotrance eğitiminde görmüş olduğumuz her şey bütün insanların gelişmesi, değişmesi ve mutlulukla hayata bakmaları, güzelliklere ulaşmanın soyut, somut göstergesidir. İnsanlığın mutluluğu için dünyadaki insanlara sunulmuş çalışmalardan biri. Her anını heyecanla takip ettim. Bu eğitim çok büyük bir kapı. İnsanlık için katkıda bulunan ve öğreten , Sevgi Şahin’e teşekkürler.

Bilge Kılıçaslan

 

Emotrans ile Sevgi Hanım’la yaptığımız bire bir seanslarda tanıştım, hayatımdaki bir çok blokajı Sevgi Hanım sayesinde ve Emotrance yardımıyla yok ettim, mucizevi etkileri beni bu eğitimi almaya yönlendirdi; harika iki gün geçirdim, farkındalık ve enerjiyle dolu. Bu harika tekniği öğrendiğim için çok mutluyum ve bu mutluluğu Emotrans ile daha da yaymayı düşünüyorum J Her şey için sonsuz teşekkürler, tüm bunları deneyimlediğim için ayrıca kendimi şanslı hissediyorum. Katkısı olan herkese, her şeye, evrene ve enerjiye sonsuz teşekkürler.

Özlem Çetin

Herşey ilerleme ile alakalı nasıl ilerlediğiniz, çabanız, enerjiniz belki de en önemlisi sevginiz. Bedenimizin ihtiyaçları gibi enerji bedenimizin de ihtiyaçları var. Bu enerji bedenlerimiz yolculuklarına bizi de çıkarıyorlar. Sanırım bu iki gün benim için nefes alıp vermek gibi onsuz yapamayacağım bir yolculuk oldu. Mesele niyet edip başlamaktan öte başladıklarınızı tamamlamanızı da sağlıyor. En güzel tarafı da bu. Sizi ilerletiyor. Bu eğitime hazır mıyım diye düşünürken kendimi eğitimin içinde buldum. Kalbimin genişlediğini, yüzümün aydınlandığını hissediyorum. Nefes almak gibi gerekli olduğunu düşündüğüm bu eğitimi aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Kendimi, sevgili bedenimi seviyorum. Şimdi ise sevgili enerji bedenim için sevgi hazırlıyorum.

Bahar Kılıçaslan

One Comment
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın