Access – Bars

  • access bars

Access insanlarda daha fazla bilinç yaratmak için tasarlanmış proses ve araçlar düzenidir. Bilinç yargı olmaksızın her şeyi kapsar. Hayatımızın her alanında anda kalabilmek ve farkında olabilmek için isteğiniz ve kapasitenizdir. Bilinç daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve hayattan daha fazlasını alabilmek için sürekli farkında olabilme yeteneğidir.

Access sizi, gerçekte olduğunuz sonsuz varlığın bilincinde olmaya ve olduğunuzu sandığınızın ötesinde bir hayat yaratmaya davet eder. Sonsuz bir varlık olarak sonsuz sezinleme, bilme, olma, kabul etme haliyle hareket edersiniz. Sonsuz bir varlık olarak her şey her an mümkündür ve seçim şansı sizdedir.

Bars gezegende değişik fonksiyonlardan işlemeyi kolaylaştıran bir araçtır. İnsanlar milyonlarca yıl yoğun düşünceler, hisler ve duygularla birlikte yaşadılar. Bunlarla özdeşleştiler ve bunları değerli kıldılar. Ne kadar çok barlarınız aktive edilirse, yoğun düşünceler, hisler ve duygularla hareket etmenin nelere mal olduğu o kadar anlaşılır. Bunun yanı sıra anlayarak, bilerek, olarak ve sezinleyerek hareket etme olanaklarının da farkında olmaya başlarsınız. Pek çok kişi barlarla ilk kez çalışıldığında aslında herhangi bir sorumluluk almadan veya herhangi bir değerlendirme yapmadan kabul etmeye izin vermiş olurlar. Gerçekte alma ya da kabul etme yoktur evrenin sınırsızlığı sürekli bize hediye olarak verilmektedir, bizim yaptığımız olma arzumuza paralel olarak neyi kabul edeceğimizi belirlemektir.

Düşünce, his ve duygularımızla hareket ettiğimizde olma haline geçemeyiz, onun yerine neyi nasıl kabul edeceğaimizi yargılıyor, bundan bir sonuç çıkarıyor, karar verip, belirleriz.

Düşünceler, hisler ve duygular birlik bilincini nasıl kutuplaştırdığımız, nasıl ayrılık yarattığımız ve kabul etmeye nasıl engel olduğumuzu belirleyenlerdir. Kabul etme kapasitemiz çok büyük olmakla birlikte her şeyden daha fazla bir dinamizmle kabulü reddetmekteyiz.

Barlarla çalışmaya başladığınızda beyninizde depolanan kutuplaşmaya ait elektrik yükleri ortadan kalkmaya başlar. Tıpkı bir bilgisayar virüsünün aktive olması gibi bilinç virüsü, farkındalık yerine robot gibi hareket ettiğiniz, kabul etme yerine geri çevirmeyi seçtiğiniz alanlarda aktive olarak bunları çözmeye ve düzeltmeye başlar.

Barlarla çalışmamız sonucu birbirini takip eden yaşamlarımız boyunca depoladığımız yükler dosyalardan silinir ve bir kez daha otomatik olarak geri yüklenemezler.

Barlarla çalışırken beyin dalgalarınızda bir yavaşlama olur, bu yavaşlamayla diğer yaşamlarınızdan veya çocukluğunuzdan bugüne taşıdığınız davranış biçimleri, inanç sistemi ve bakış açılarınıza erişim mümkün olur. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız ve geçmiş eskisi gibi geleceğinize yansıma yapmaz. Barlarla çalışıldığında tam olarak önümüze gelecek imkanların gerçekleşme olasılığını değiştirmiş oluruz.

Barlar yaşamınızın her alanında değişimi kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Sevgi Şahin den randevu almak için  info@enerjiakademisi.com a mail göndererek randevu alabilirsiniz.

0 Yorum
0 Durtme & Izleme

Bir Cevap Yazın