GÖRÜŞLER

Ön yargısız yaşamaya çalışıyorum uzun zamandır. Bunu,bana emin olduğum halde nasıl da yanılabileceğimi gösteren acı bir olay öğretti. Bir süredir birlikte çalıştığım nefes koçum, The Reconnection [tekrar bağlantı] ve şifa konusunda Sevgi Şahin hanımefendinin bir seminer vereceğini,bunun ilgimi çekebileceğini söyledikten sonra katılmaya karar verdim.Salondaki katılımcıların arasındaki iki şüpheci bayanın tepkileri en az anlatılan konu kadar dikkatimi çekmişti. Seminer sonunda Sevgi hanım teker teker herkese hiç temas etmeden enerji alanının görkemini gösterdi.Bu sihirli geçişleri bedenlerinde yaşıyan bizim şüpheci bayanların hayret ifadeleriyle birbirlerine bakışları, beni bana gülümsetti. Çok önemli bir projeye başlamak üzereyken kendimi ruhsal ve fiziksel olarak bitkin ve çaresiz hissediyordum.Kendime bir doğum günü hediyesi yapıp tekrar bağlantı için randevu aldım. Seans sırasında ve sonunda huzurlu bir güven duygusu sardı auramı adeta. Hissettiğim rahatlık en zor günlerimi sırtladı. An be an enerjim düştüğünde, canlı televizyon yayınında bile mesafe tanımaksızın enerji transferi aldım. Uzun süre sonra karşılaştığım nefes koçum kalbimin açıldığını fark ettiğini coşkuyla söyledi. Bu benim bile bilmeden olduğum bir haldi. Teşekkürler Sevgi


M U.

Eşimle olan ilişkim monoton bir hal almıştı. Bir arkadaşım Sevgi Hanım’ın yaşam koçu, enerji koçu olduğunu ve yaptığı çalışmaları anlattı.Arkadaşıma uyguladığı reconnection’dan memnun kaldığını söyledi, beni de tanıştırdı. Tanışmamızdan sonra Sevgi Hanım’ın içten, cana yakın ve bilinçli konuşmaları bana yardım edebilir diye düşündürdü, ayrıca manevi güzelliği de beni çok etkiledi. Bir deneyeyim dedim. iyi ki denemişim, beni tanıştıran arkadaşıma ve Sevgi Hanım’a şimdi minnettarım. Eşimle olan ilişkim düzeldi, eşimin anlayamadığım yönlerini anlamayı öğrendim. Sanki birisi beynimi değiştirdi, başka beyin koydu, hayatı şimdi çok güzel görüyorum.


N Ş.

Yıllardır yenemediğim bazı korkularım vardı. Sevgi Hanım’la tanıştığımda kendisine bu korkulardan bahsettim. ”Onları yenmek kolay yeter ki sen iste” dedi. ”istemez olur muyum! Yıllardır mücadele veriyorum.” dedim. Sevgi Hanım’ın 4 seans uyguladığı EFT ve hipnoterapi ile korkumu yendim. Huzurluyum, kendime güvenim arttı. Daha önce niye tanımadım sizi dedim kendisine, o da bana ”bu zaman içinde mutlaka öğreneceklerin vardır, onları öğrenmişindir. Hiç bir şey için geç değil dedi. Şimdi tam zamanı demek ki” dedi. Pozitif yaklaşımı ve çözüm üretici sözleri benim kendime güvenimi sağladı. Kendisini bana sunulmuş bir armağan olarak görüyorum. Kendi gücümü ve değerimi anlamamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.


F G.

Sevgi Şahin ile tanışmam benim hayatımın şansı oldu diyebilirim.Tıkanık olduğum bir dönemde kendisiyle tanıştım. Bana uyguladığı enerji çalışması ve beraberinde yaşam koçum olarak yaptığımız sohbetlerde görmediğim noktaları görmemi sağladı. Şu anda daha doğru kararlar veriyorum, hayatımı düzene soktum. Sanki sihirli bir değnek değmiş gibi yaşantımda olmaz dediğim şeylerin olduğunu görmek şaşkınlık verici. Bana yapmış olduğu enerji calışması ve yaşam koçluğundan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.


A K.

Ben Ü.O. sevgili arkadaşlarım bana “dertlere derman Ü.O. ” diye seslenirler buda beni çok memnun eder herkezin derdine derman olmak sanki benim misyonum derken ; sevgi şahin ‘le tanıştım ve bana re-connective çalışması yapılması şansına sahip oldum , ve insanların dertlerine derman olmam daki yolun daha da bir açıldığını hatta kat ve kat arttığını bizzat bazı olayları yaşayarak gücümün farkına vardım.,. o gün bugün dür bende muhteşem açılımlar oldu , sanki daha ileriyi görebilen hissedebilen biri haline geldim , kendimi tehlikelerden koruyabilme gücü , re-connective ile kendimi zırh gibi kaplayan pozitif enerji ile tanışmamı sağladı ., bana faydası olan kişiler etrafımda bana zararı dokunabilecek olan kişilerden uzaklaşma gücünü verdi sanki hayatım daha bir koruma altında , sanki tanrının özel bir kulu oldum Re-Connective yapıldıktan sonra kendimi daha bir güçlü , daha bir bilgelik geldi üstüme , kendimi 7 yıldızlı Ü’.ye benzetiyorum :-))) herşekilde korunuyorum herşekilde kötülüklerden arınıyorum insanlarla iletişimimde daha da bir yükseliş empati yeteneğimde artış sempatik davranışlarımda artış :-)) kısacası kendimi çok ama çok iyi hissediyorum şimdi ise ;; tanrıma şükrediyorumki benim yolumu Sevgi Şahin’le buluşturduğu için ve sevgili arkada şım Ü.U.P’a bizleri bu güzelliklerle tanıştırdığı için çok çok teşekkür ediyorum .


Ü O.

Sevgi Hanım’la tanışmadan önce reconnection (yeniden bağlantı) hakkında en ufak birşey bilmiyordum. Bir gün tanıtım seansına gittiğimde, yaklaşık 15 kişinin olduğu bir odada bize tanıtım yaptı. Bu tanıtım yeterince detaylıydı. Kendisi sorulan sorulara kısa ve mantıklı, tatmin edici cevaplar verdi. Daha sonra odadaki herkese bağlantı gönderdi. Sonra bizim düşüncelerimizi aldı. En son olarak meditasyon yaparak rahatlamamızı sağladı. Bu tanıtım seansı beni çok etkilemiş olsa ki, yeniden bağlanmayı istedim. Sevgi Hanım’ın da dediği gibi, insan içinde bir şeye gerçekten inanır ve çabalarsa, yenemeyeceği güçlük, kötülük yoktur. Ben de buna inandım ve Sevgi Hanım sayesinde yeniden bağlandım. Bağlantı esnasında her üç seferde de basımın arka kısmında (ensede) önce sıcaklık sonra soğukluk hissettim. Tarif edemeyeceğim bir huzur ve rahatlama bedenimi sardı. Seanslardan bu yana 3 ay gecti. Şu an hayatımda anlam veremediğim yenilikler ve inanamayacağım kadar güzel şeyler oldu ve olmaya hala devam ediyor. Bu, içimdeki güç her ne ise, beni adeta hayata bağlıyor. Sizlere tavsiyem, inandığınız şeyden vazgeçmeyin ve çalışın. İnanırsanız yapamayacağınız şey yok!


İ Ş.